banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Рішення №492 Про звернення депутатів Володимирецької районної ради Рівненської області до Управління Укртрансбезпеки у Рівненській області щодо облаштування комплексу габаритно-вагового контролю

           У  К  Р  А  Ї  Н  А

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

(Сьоме скликання)

(двадцять дев’ята сесія)

 Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 20 червня  2019 року

 

                                       №492

Про звернення депутатів Володимирецької районної

ради Рівненської області  до Управління Укртрансбезпеки у

Рівненській області щодо

облаштування комплексу

габаритно-вагового контролю

 

 

Розглянувши лист Маневицької районної ради Волинської області від 15.04.2019 № 127/03.25/2-19, керуючись статтею 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", за погодженням з президією та постійними комісіями районної ради,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Схвалити звернення  депутатів  Володимирецької районної ради Рівненської області до Управління Укртрансбезпеки у Рівненській області щодо облаштування комплексу габаритно-вагового контролю (текст звернення додається).

2.Виконавчому апарату районної ради  направити  звернення депутатів Володимирецької районної ради до Управління Укртрансбезпеки у Рівненській області.

3.Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії з питань гуманітарної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури (О.І.Першута)                                                 

Голова ради          В.Ковенько

 

 

  

 

   

Звернення

депутатів Володимирецької районної ради Рівненської області до Управління Укртрансбезпеки у Рівненській області щодо облаштування комплексу габаритно-вагового контролю

 

          На сьогоднішній день в області існує тенденція щодо перевищення великоваговими транспортними засобами нормативних вагових параметрів, що призводить до значної руйнації автомобільних доріг загального користування. Недобросовісні перевізники з року в рік відверто ігнорують норми навантажень, розбивають дороги, перетворюючи їх у суцільне бездоріжжя, наражаючи на небезпеку інших учасників дорожнього руху.

          З метою збереження дорожнього покриття автошляхів на території Володимирецького та Маневицького районів від передчасних руйнувань існує    потреба  в облаштуванні комплексу габаритно-вагового контролю на автошляху М-07 Київ – Ковель - Ягодин на ділянці дороги перед селом Маюничі.

          Маневицькою та Володимирецькою районними радами неодноразово піднімалось питання перед дорожніми службами про ремонт автошляхів, зокрема дороги державного значення Т-18-02 /М-07/ - Маюничі – Велика Осниця – Красноволя – Колки, якою користуються жителі обох районів. На сьогодні вказана автомобільна дорога перебуває у незадовільному стані, із суттєвими вибоїнами та ямами. Цією дорогою рухається, у тому числі з кар’єрів, що знаходяться на території Володимирецького району, великоваговий транспорт із перевантаженням, що призводить до колійності та руйнування.

          Впровадження вагового контролю убезпечить автошляхи від руйнування перевантаженим великогабаритним транспортом, сприятиме забезпеченню безпеки дорожнього руху та збереженню автомобільних доріг.

          Будемо вдячні за розуміння та допомогу у вирішенні питання облаштування пункту габаритно-вагового контролю.

Схвалено

рішення Володимирецької районної ради

від  20 червня 2019 року

№  492