banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району артезіанської свердловини, що перебуває у власності територіальної громади села Степангород

У К Р А Ї Н А

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

( ­­­­­­двадцять дев’ята сесія)

 

РІШЕННЯ

від  ___ _________ 2019 року                                                             №

 

Про надання згоди на прийняття у

спільну власність територіальних

громад сіл, селищ Володимирецького

району артезіанської свердловини,

що перебуває у власності територіальної

громади села Степангород

 

Розглянувши  рішення Степангородської сільської ради «Про передачу майна із власності територіальної громади села Степангород у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району» від 22 січня 2019 року №702, рекомендації президії районної ради від 22.02.2019 щодо розгляду питання надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району майна територіальної громади села Степангород, а також відповідно до статтей 43, 60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  з метою раціонального і ефективного використання об’єктів водопостачання Володимирецького району,за погодженням із постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

                                                           в и р і ш и л а:

1.Надати згоду на  прийняття  у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району майно, що перебуває у власності територіальної громади села Степангород, а саме: артезіанську свердловину (с.Степангород, Володимирецький район, інвентарний номер: 1452; рік випуску(побудови): 1995; дата введення в експлуатацію :1995) для потреб закладів освіти.

2. Відділу освіти Володимирецької районної державної адміністрації спільно з Степангородською сільською радою провести процедуру приймання-передачі майна, що приймається у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району, в порядку передбаченому чинним законодавством України.

3. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії районної ради з питань гуманітарної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури (О.Першута).

Голова ради                                                                     В. Ковенько

Проект підготовлений відділом освіти Володимирецької райдержадміністрації. Оприлюднено на веб-сайті http://volodrr.rv.ua та інформаційному стенді Володимирецької районної ради 23.04.2019 року.

     Начальник відділу                                                                  М.ОШУРКО

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!