banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


193-32р Про нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради з нагоди відзначення 25-ї річниці незалежності України

У К Р А Ї Н А

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ
РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови  районної  державної 

адміністрації


У К Р А Ї Н А

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА 

РАЙОННА  РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної  ради

  

22 серпня 2016 року

№ 193/ 32-р

 

Про  нагородження  Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради  з нагоди  відзначення  25-ї  річниці незалежності України

 

Відповідно до рішення районної ради від 08 грудня 2015 року № 17 «Про районну програму морального та матеріального стимулювання на 2015-2018 роки», з нагоди відзначення у 2016 році 25-ї річниці незалежності України, сприяння консолідації українського суспільства навколо ідеї державності та соборності України, утвердження у громадян почуття патріотизму і поваги до своєї держави:

1.За вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм, активну громадянську і життєву позицію та з нагоди 25-ї річниці незалежності України нагородити Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради з врученням одноразової грошової допомоги (по 100 грн) та квітів:

-       Лозяка Євгенія Степановича – ветерана Великої Вітчизняної війни, реабілітованого, жителя смт Володимирець;

-       Петрука Якова Олександровича – ветерана Великої Вітчизняної війни, голову первинної ветеранської організації с. Озірці.

2.Виділити кошти в розмірі 200 грн. на одноразову грошову допомогу, 100 грн. на придбання квітів, 200 грн. на придбання грамот та рамок.

3.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Шикало О. Є.) перерахувати виділені кошти (500 грн.) на рахунок районної ради.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень та заступника голови районної ради.

Голова адміністрації 

В.Хоружий                                                                                                        

Голова районної ради 

В.Ковенько

     

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!