banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


«Офіційний вісник Президента України»


Офіційний бюлетень «Офіційний вісник Президента України» - офіційне видання, метою якого є оперативне і повне забезпечення правовою інформацією органів державної влади, підприємств, установ і організацій, доведення актів законодавства України до відома громадян.

У бюлетені офіційно публікуються державною мовою акти Президента України, що сприяє впорядкуванню офіційного оприлюднення законів України, чинних міжнародних договорів, укладених від імені України, актів Президента України, забезпеченню регулювання суспільних відносин на основі чинних актів, запобіганню перекручення їх змісту, визначенню порядку набрання ними чинності.

Чергові випуски бюлетеня виходять два рази на місяць. Також виходять і спеціальні випуски бюлетеня, кількість яких ненормована, але не впливає на вартість передплати. Всі офіційні документи, які друкуються у спецвипусках інформаційного бюлетеня «Офіційний вісник Президента України», набирають чинності саме з дня їх оприлюднення у цих виданнях.

«Офіційний вісник Президента України» (укр.) – Підписний індекс: 98698

Вартість підписки:

1 місяць – 35,79 грн.

3 місяці – 107,37 грн.

6 місяців – 214,74 грн.

12 місяців – 429,48 грн.

Електронну версію інформаційного бюлетеня «Офіційний вісник Президента України» (Підписний індекс: 48345) можна передплатити за наступною ціною незалежно від кількості виходу спецвипусків на місяць:

1 місяць – 22 грн.

3 місяці – 66 грн.

6 місяців – 132 грн.

9 місяців – 198 грн.

1 рік – 264 грн.

 

Щоб оформити передплату на електронну версію інформаційного бюлетеня «Офіційний вісник Президента України» Вам потрібно виконати дві прості дії:

1. Надіслати заповнену форму для передплати на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Зверніть увагу, що потрібно обов’язково вказати, який вид передплати Вас цікавить, контактну інформацію (телефон і адресу електронної пошти) та юридичні дані (для формування рахунку для оплати).

2. Після цієї нескладної процедури Вам у найкоротший термін надійде електронний лист з рахунком для оплати послуг за електронну передплату. Його необхідно роздрукувати та здійснити оплату у зручному для Вас відділенні банку.

Після надходження коштів на рахунок підприємства Ви почнете отримувати на свою поштову скриньку електронну версію інформаційного бюлетеня «Офіційний вісник Президента України» у зручному для Вас форматі і згідно з обраним Вами видом передплати.

Якщо у Вас виникли труднощі з оформленням електронної передплати, телефонуйте за номером (044) 254-34-73 або пишіть на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Фахівці підприємства дадуть відповіді на всі Ваші питання.

 

 

Начальник Володимирецького

районного управління юстиції Ю.Коцяк

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!