banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


За що штрафують?

За що штрафують?  

 

В нашому житті мають місце численні випадки порушення законодавства за яке передбачена відповідальність винної особи, зокрема адміністративна. В подальшому,  наводимо окремі норми адміністративної відповідальності.

Так, за знищення або пошкодження зелених насаджень, окремих дерев, чагарників, газонів, квітників та інших об'єктів озеленення в населених пунктах, тягне за собою  відповідальність громадян  у вигляді штрафу від 170 гривень.

Відповідно до кодексу про адміністративні правопорушення тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, чи понад установлену кількість, чи незареєстрованих собак, або приведення в громадські місця, або вигулювання собак без повідків і намордників (крім собак, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку) чи в не відведених для цього місцях - тягне за собою накладення штрафу на громадян від 17 до 51 гривень. За ці ж  дії, що спричинили заподіяння шкоди здоров'ю людей або їх майну, особа сплатить від 51 до 85 гривень з конфіскацією тварин.

Обмірювання, обважування, обраховування, перевищення встановлених цін і тарифів або інший обман покупця чи замовника працівниками торгівлі, громадського харчування і сфери послуг та громадянами - суб'єктами підприємницької діяльності під час реалізації товарів, виконання робіт, надання послуг тягне за собою накладення штрафу від 34 до 255 гривень.

Якщо таке правопорушення вчинене у великому розмірі  (понад 51 грн.) винний сплатить  від 340 до 850 гривень.

Незаконні скуповування, продаж, обмін, використання валютних цінностей як засобу платежу або як застави тягне за собою накладення штрафу від 510 грн. з конфіскацією валютних цінностей.

За дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян накладається стягнення в розмірі від 51 до 119 гривень.

За поширювання неправдивих чуток, що можуть викликати паніку серед населення або порушення громадського порядку, передбачений штраф від 170 до 255 грн.

 Бажання куріння тютюнових виробів у місцях, де це заборонено законом, а також в інших місцях, визначених рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради, обійдеться від 51 до 170 гривень.

Придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення - тягне за собою накладення штрафу від 17 до 85 гривень. 

Розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту (включаючи транспорт міжнародного сполучення) та в інших заборонених законом місцях, крім підприємств торгівлі і громадського харчування, в яких продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на розлив дозволена відповідним органом місцевого самоврядування, або поява в громадських місцях у п'яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль, тягне за собою накладення штрафу від 17 до 85 гривень.

Від 51 до 119 гривень прийдеться сплатити за участь в організованих без дозволу азартних іграх (карти, рулетку, "наперсток" та інші) на гроші, речі та інші цінності.

За порушення вимог  нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу у розмірі від 85 до 255 гривень.

Завідомо неправдивий виклик пожежної охорони, міліції, швидкої медичної допомоги або аварійних служб тягне за собою накладення штрафу від 51 до 119 гривень.

Громадяни! Дотримуйтесь встановленого правопорядку, встановлених правил співжиття, поважайте права, честь і гідність інших громадян, будьте відповідальними перед суспільством!

 

 

Начальник Володимирецького

районного управління юстиції

Коцяк Ю.П.

 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!