banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Втілення мікропроекту – активізує громаду

Втілення мікропроекту – активізує громаду

24 лютого відбулися збори громади селища Володимирець щодо участі в проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – ІІІ».

            Основна увага учасників зборів була зосереджена на питаннях реалізації мікропроекту. Жваве обговорення викликало фінансове питання, а саме частка громади, що становить 5 % від вартості Проекту. Якою вона буде у цей нестабільний період? Усі долучились до обговорення,  висловили свої зауваження та побажання стосовно цього питання. В одному громада була одностайною – у першу чергу замінити та утеплити покрівлю дошкільного навчального закладу «Казка». Це забезпечить дотримання теплового режиму та покращить умови перебування в закладі найменшим жителям селища. Також було обрано керівний склад громадської організації в кількості десяти чоловік, обрано голову, секретаря, скарбника.

            За підсумками зборів новостворене керівництво зобов’язалося найближчим часом підготувати необхідний пакет документів для створення та реєстрації ГО, виготовити печатку та відкрити рахунок. Роботу над реалізацією Проекту тільки розпочато. Просимо усіх небайдужих спільно долучитися до збору коштів для започаткування доброї справи. Сьогодні це утеплення покрівлі в садочку, завтра – проведення освітлення чи вирішення питання з водопостачання на вашій вулиці.

            На завершення було піднято актуальні та найбільш наболілі питання для жителів усього району. До них належить: вивіз сміття, покращення благоустрою, плата за землю, і вкотре – повернення райвідділу міліції. Громада обурена поведінкою окремих автомобілістів, що продовжують дебоширити в центрі селища. Було рекомендовано селищній раді від імені громади звернутись до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо повернення та відновлення роботи Володимирецького районного відділу УМВС. Осмолович О.Г. надав вичерпні відповіді на всі хвилюючі питання, зупинився на проблемах та можливих шляхах їх вирішення.

            Проблем чимало, та мета в усіх спільна – покращення добробуту краян. І тільки спільними партнерськими зусиллями влади та громади можна сподіватись на якісні зміни.

За інформацією районного ресурсного

центру розвитку громад 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!