banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Засідання Форуму місцевого розвитку

Партнерство задля добробуту

 

27 березня відбулося перше засідання Форуму місцевого розвитку відповідно до Угоди про партнерство між ПРООН, Володимирецькою райдержадміністрацією та районною радою, на якому детально обговорено питання по розробці спільного плану дій для досягнення цілей чотирьох громад Володимирецького району в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ».

         Відкрив засідання голова районної ради, голова координаційної ради Форуму Василь Ковенько: «У всіх нас – і у влади, і в громад, і у наших міжнародних партнерів – є одна мета: покращити життя людей та водночас дати реальну можливість громадам не на словах, а на ділі реалізувати свої плани, втілити власні ініціативи в конкретні добрі справи».

         «Форум місцевого розвитку – інструмент підтримки й зміцнення громад, насамперед, на районному рівні, - наголосила координатор обласного ресурсного центру Ольга Кашевська. Всі учасники Форуму повинні усвідомити свою участь у наданні допомоги організаціям громад, задля сприяння сталому місцевому розвитку і покращення умов життя людей».

         Присутні познайомились з результатами впровадження Проекту МРГ в районі у ІІ фазі. Місцеві громади довели спроможність самостійно та ефективно вирішувати ряд суспільно важливих проблем спільними зусиллями, об’єднавши можливості та кошти з різних джерел фінансування.

         Безпрецедентним випадком, прямо під час засідання, стало вручення чотирьом об’єднанням громад коштів в сумі 5 тис. грн. кожному (загалом 20 тис. грн.) М’яликом В.Н., що стане значним наповненням дольової частки жителів чотирьох сіл у впровадженні мікропроектів. Приїхавши в район у іншій добрій справі наш земляк і тут вирішив допомогти – «Я звик робити, а не говорити» - скромно зауважив Віктор Нечипорович. Приємно, коли допомагають незалежно від результатів виборів.

         На завершення голови об’єднань громад прозвітували щодо проведеної роботи, зокрема, з формування та реєстрації громадських об’єднань, з’ясували можливі труднощі та механізми їх подолання. Усі були сповнені ідеєю та бажанням зробити свої села комфортними для проживання, успішними та привабливими для молоді.  Наш вибір і наші рішення формують наше майбутнє.

         Наступний крок – стратегія планування.

Смолій Галина – координатор

районного ресурсного центру

         


У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!