banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Засідання Форуму місцевого розвитку

13 травня, за участі координатора обласного ресурсного центру Ольги Кашевської, відбулось чергове засідання  районного Форуму місцевого розвитку громад. В ході проведення було представлено плани розвитку громад, обговорено подальшу інтеграцію в плани вищого рівня та прийнято рішення – рекомендувати  сільським, селищному головам громад учасників Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – 3» та Володимирецькій райдержадміністрації внести зміни до Програм соціально-економічного та Стратегій сталого розвитку.  «Подальша участь громад Володимирецького району у проектах – наголосила обласний координатор, буде залежати від того, наскільки вони швидко та ефективно працюватимуть над впровадженням мікропроектів. Наразі громадам та місцевій владі потрібно згуртувати та мобілізувати всі можливі фінансові, технічні й організаційні ресурси».

Учасники форуму ретельно розглянули стан справ по кожній громаді та погодили подальші дії для прискорення ходу реалізації Проекту.

Наразі громади посилено працюють над підготовкою мікропроектних пропозицій. Володимирецький районний ресурсний центр здійснює інформаційно-консультативну роботу щодо сприяння громадським організаціям у їх зміцненні в ролі неурядових організацій та проводить заходи організаційного характеру.

Галина Смолій,

координатор районного ресурсного центру

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!