banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Тренінг для ГО

Змінимо життя на краще

Згідно робочого плану реалізації Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ», координатором обласного ресурсного центру Ольгою Кашевською, було проведено тренінг-навчання для активу сільських громад з написання мікропроектної пропозиції. Учасникам надано теоретичні та практичні навички з написання МПП, детально ознайомлено з правилами фінансування, необхідним переліком документів, роллю функціональної групи організації громади та методами контролю за виконанням робіт на обраному об’єкті.

            Активісти поділились впровадженими ініціативами: власними силами відремонтовано 2 км дороги в Балаховичах, прибрано кладовище та впорядковано сміттєзвалище в Полицях, зібрано склотару у Воронках. Цікавим є той факт, що зібрані за склобій кошти воронківські школярі передали на впровадження проекту. І звісно тут зовсім ні до чого запропонований директором турпохід влітку. Побільше б таких ініціатив.

За підсумками тренінгу громадські організації зобов’язалися вже найближчим часом підготувати необхідний пакет документів та розпочати освоєння частини бюджетних коштів на реалізацію Проекту в своєму населеному пункті.

            По закінченню було підкреслено важливість таких зустрічей на кожному етапі впровадження Проектів та висловлено сподівання на подальшу співпрацю та розвиток.

 Галина Смолій,

координатор районного ресурсного центру

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!