banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Реалізація проекту "Розбудова сільськогосподарської діяльності Маневицького району Волинської області та Володимирецького району Рівненської області за рахунок підтримки регіональних програм покращення ґрунтів і просвітницької діяльності серед населення".

    Володимирецькою районною радою спільно з Маневицькою районною радою Рівненської області продовжується реалізація у Володимирецькому та Маневицькому районах проекту «Розбудова сільськогосподарської діяльності Маневицького району Волинської області та Володимирецького району Рівненської області за рахунок підтримки регіональних програм покращення ґрунтів і просвітницької діяльності серед населення (пілотний проект)», який фінансується Європейським союзом в рамках грантового контракту №2014/345-937 програми «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

    Днями було здійснено закупівлю частини сільськогосподарської техніки, передбаченої у проекті для навантаження та внесення вапна, а саме: екскаваторів-навантажувачів (2 одиниці) та розкидачів мінеральних добрив (2 одиниці) для проведення вапнування ґрунтів на дослідних ділянках площею 1056 га у Маневицькому та Володимирецькому районах. В найближчий час буде закуплена інша частина техніки для перевезення вапна.

    По закінченні терміну реалізації проекту закуплена техніка залишиться в комунальних підприємствах двох районів з метою подальшого проведення вапнування ґрунтів на земельних ділянках власників особистих селянських господарств, фермерських господарств двох районів. З цією метою за рахунок проекту фахівцями–ґрунтознавцями і агрохіміками Волинської та Рівненської філій державної установи «Держгрунтохорона», розроблено рекомендації для населення двох районів, щодо покращення родючості ґрунтів шляхом вапнування. Було відібрано за встановленою методикою 3000 зразків грунту на земельних ділянках особистих селянських господарств Володимирецького та Маневицького районів. За результатами аналізів кожному власнику, користувачу земельної ділянки в найблищий час буде надано рекомендації у вигляді брошур в кількості 3000 екземлярів щодо покращення родючості грунту шляхом вапнування.

    Для донесення інформації про необхідність вапнування ґрунтів, у сільських радах проводяться навчальні семінари-тренінги на тему «Вапнування ґрунтів – шлях до його оздоровлення».

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!