banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Просимо взяти до уваги

ген штаб

Законом України від 06.10.2015 року № 716-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо проходження військової служби у Збройних Силах України іноземцями та особами без громадянства» дозволено іноземцям та особам без громадянства (надалі - іноземці) вступ на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу у Збройні Сили України та інші військові формування. Слід зазначити, що Генеральним штабом Збройних Сил України визначається перелік посад, які не можуть бути заміщені іноземцями.

Для прийняття на військову службу іноземці звертаються до військового комісаріату за місцем їх проживання. Для них встановлюється випробувальний термін два місяці. Розмір грошового забезпечення визначається на рівні, встановленому для військовослужбовців – громадян України, які проходять службу за контрактом, але на таких осіб не поширюється дія Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Отримання іноземцями офіцерських військових звань Збройних Сил України можливе лише після отримання громадянства України у встановленому законом порядку. Військовослужбовці з числа іноземців не можуть бути направлені до інших держав для участі в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки у складі національних контингентів або національного персоналу відповідно до міжнародних договорів України.

У разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності військовослужбовцям-іноземцям (членам їх сімей) виплачується одноразова грошова допомога, у таких самих розмірах, як і для військовослужбовців громадян України.

Начальник Володимирецького

районного управління юстиції

Коцяк Ю.П.

 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!