banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Відбулась третя позачергова сесія

13 січня відбулось пленарне засідання третьої позачергової сесії районної ради сьомого скликання під головуванням заступника голови районної ради В.Савоніка. У сесійній залі зареєструвались 24 депутати.

Основним питання порядку денного було затвердження районного бюджету на 2016 рік.

Також на сесії було розглянуто питання:

1.Про районну програму розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці    на 2016 -роки.

2.Про районну програму «Афганець» на 2016-2018 роки.

3. Про встановлення розміру плати батьків в комунальному закладі «Володимирецька дитяча  музична школа» смт Володимирець, та комунальному закладі «Рафалівська дитяча музична школа» смт Рафалівка».

4. Про надання згоди КЗ «Володимирецька ЦРЛ» на списання основних засобів.

5. Про встановлення (зміну) меж села Острів Балаховицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею0,0566 га, яка передається в оренду Мартинюку Петру Степановичу для надання послуг у сільському господарстві на території Заболоттівської сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею0,0208 га, яка передається в оренду Мартинюку Петру Степановичу для надання послуг у сільському господарстві на території Заболоттівської сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

8. Про надання згоди на  прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ району адміністративного будинку площею 331,3 кв.м. та автогаража площею 60 кв. м., що перебувають на балансі Головного управління статистики у Рівненській області.

Депутати продемонстрували небувалу одностайність щодо розгляду та прийняття рішень з усіх питань. Оскільки, депутати завчасно мали змогу ознайомитись з матеріалами та проектами рішень із внесених для розгляду сесії питань на засіданні президії та постійних комісій районної ради, додаткових пояснень більшість із них не потребувала, і рішення з усіх питань приймались одноголосно.

У «Різному» піднімались питання про дотримання правопорядку в селищі та перспектива гарячого харчування в дошкільних навчальних закладах.

Розгляд питання  щодо правопорядку було вирішено винести на засідання постійної комісії з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією, розвитку територій та європейської інтеграції (Голова – Волчецький М.М.), де заслухати пропозиції керівника Володимирецького відділення поліції Головного управління національної поліції в Рівненській області МВС України.

Депутати також вкрай стурбовані статистикою захворювань на грип в Україні та кількістю смертельних випадків, пов’язаних з цим захворюванням.

Заступник голови районної ради В.Савонік  та голова райдержадміністрації В.Хоружий привітали присутніх з Різдвяними святами, подякували депутатам за взаєморозуміння та плідну роботу та висловили надію на подальшу злагоджену та конструктивну діяльність.

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!