banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Засідання постійної комісії з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією, розвитку територій та європейської інтеграції

19 січня в кабінеті заступника голови районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корцією, розвитку територій та європейської інтеграції   (голова комісії: Волчецький М.М.).
В ході зустрічі були розглянуті питання охорони громадського порядку та стану злочинності у районі.

 Основну увагу звернули на криміногенну ситуацію, яка склалася у районі і потребує вжиття комплексних заходів. Зокрема, усунення причин і умов, що сприяють втягненню молоді та підлітків району у протиправну діяльність.

 Були порушені питання збільшення штатної чисельності працівників  Володимирецького відділення поліції, організації рейдів по перевірці режиму роботи торгівельно-розважальних закладів Володимирця, а також підготовки Програми профілактики злочинності та правопорушень на 2016-2020 роки.

 Комісія просила голову Володимирецької районної ради В.Ковенька звернутися із листом до т.в.о. начальника поліції Рівненської області С.Максимова щодо направлення особового складу Головного управління Національної поліції для врегулювання правопорушень як у селищі, так і в інших населених пунктах району, де підвищений рівень злочинності.

 

 

 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!