banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ФОРУМУ

fr32OH3fKag

 

10 лютого в малій залі районної ради відбувся Форум місцевого розвитку Володимирецького району за участю координатора обласного Ресурсного Центру Розвитку Громад Ольги Кашевської. Голова РДА Володимир Хоружий та заступник голови райради Володимир Савонік також не оминули захід.

У дружній атмосфері підтримки й співпраці заслухали представників громадських організацій з Воронок, Балахович, Полиць та Володимирця. Про те, як вдалося утеплити фасад та замінити вікна у Воронківській школі, розповів Іван Базака (голова ГО «Журавлина»). А в с. Балаховичі в садочку утеплили фасад − доповідала Наталія Літвінчук (скарбник ГО «Наше майбутнє»). Про те, як у Полицькій школі замінили вікна, доповідала Ольга Ришко (голова ГО «Полиці – наш дім»), А Наталія Щербак (голова ГО «Казка – наш дім») розповідала про завершувальні роботи з утеплення та заміни покрівлі в садочку «Казка». 

 Надії на продовження співпраці висловлювали рівнененські гості. Ольга Воляник зазначала, що саме завдяки Володимирецькому району, а зокрема місцевим громадам Воронок та Балахович, Рівненська область посідає друге місце в Україні по реалізації проектів. За її словами, влада – це не будівля, не статус і навіть не високопосадовці. Влада – це місцеві громади, народ. І якщо ми це усвідомимо, зможемо жити в гідних умовах, які самі собі й створимо.

 Ольга Кашевська переконана, що нічого не добитися, якщо чекати, що хтось має прийти і зробити щось для нас. Тільки громадською ініціативою можна розвивати рівень добробуту життя. Наглядним прикладом стали покращені умови в школах та садочках Володимиреччини. Цікавою була рубрика «До» і «Після» в презентації Галини Смолій (координатора районного Ресурсного Центру Розвитку Громад). Вона продемонструвала не просто контраст колишнього та нинішнього, а й стрімкий прогрес як результат впровадження в життя проектів ЄС/ПРООН.

 Сторінка Володимирецького ресурсного центру розвитку громад є на Facebook, де можна детальніше ознайомитись з впровадженням проектів в районі.

 Виходячі із добутого досвіду, маємо надію, що той фундамент, який вдалося сьогодні закласти спільними зусиллями, стане твердою гарантією подальших змін на краще у житті кожної територіальної громади району, кожної роди.

7Lip5KxRtT0

ehMQeknImY4

r ZopoJDBV4

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!