banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


До уваги депутатів районної ради 7 скликання!

декларДо уваги депутатів районної ради 7 скликання!

До 1 квітня 2016 року депутати районної, селищної та сільських рад зобов’язані заповнити декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік

   Відповідно до частини 3 ст. 8 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, ст. 12 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції” особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в тому числі державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування та депутати  місцевих  рад зобов’язані  щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається.

   Депутати місцевих рад, які не працюють на постійній основі у відповідній раді, повинні подавати  декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до кадрових підрозділів державних органів, підприємств, установ, організацій за місцем основної роботи.

   Якщо депутати є самозайняті особи (фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, які не мають основного місця роботи, або особи, які не працюють), то вони повинні подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до апаратів відповідних рад або їх виконавчих комітетів.

   Враховуючи вищенаведене, нагадуємо депутатам районної, селищної, сільських рад про зобов’язання до 1 квітня 2016 року подати  декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, у районну, селищну, сільські ради.

     Звертаємо увагу на те, що згідно ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення,  несвоєчасне подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, тягне за собою накладення штрафу від  п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!