banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Засідання четвертої сесії районної ради сьомого скликання

04 березня  відбулось пленарне засідання четвертої позачергової сесії районної ради сьомого скликання під головуванням  голови районної ради В.Ковенька. У сесійній залі зареєструвались 25 депутатів.

Голова районної територіально-виборчої комісії Чудік Світлана Павлівна зачитала Постанову щодо обрання наступного депутата за списками Радикальної партії Олега Ляшка Бортника Миколу Васильовича замість Лосінця Василя Степановича, який попередньо склав повноваження депутата районної ради, в зв’язку з обранням його заступником селищного голови.

Попередньо усі питання були розглянуті на засіданні президії та постійних комісій районної ради, тому, майже з усіх питань, народні обранці були одностайними в прийнятті рішень.  

Рішення ради приймалися відкритим поіменним голосуванням, результати якого є невід’ємною частиною протоколу сесії та оприлюднені на сайті районної ради в день голосування.

Найбільш дискусійним було питання реформування друкованого засобу масової інформації «Володимирецький вісник» та редакції газети «Володимирецький вісник», засновниками яких є Володимирецька районна рада.

Також на сесії було розглянуто питання:

1. Про внесення змін до Регламенту Володимирецької районної ради сьомого скликання.

2. Про програму харчування дітей дошкільного та шкільного віку навчальних закладів Володимирецького району на 2016-2017 роки.

3. Про розмір виплат на харчування дітей дошкільного та шкільного віку у навчальних закладах Володимирецького району на 2016 рік.

4.  Про передачу основних засобів та матеріальних цінностей.

     5. Про прийняття в безоплатне тимчасове користування спеціалізованої сільськогосподарської техніки та обладнання.

6. Про надання згоди на прийняття вартості виконаних робіт у спільну власність територіальних громад сіл, селищ району.

7. Про  Програму  економічного та соціального розвитку Володимирецького району на 2016 рік.

8. Про програму розвитку інвестиційної діяльності у Володимирецькому районі на  2016 - 2018  роки.

9.  Про передачу майна з балансу КЗ «Володимирецька ЦРЛ» на баланс КЗ «Володимирецький РЦ ПМСД».

10.  Про районну Програму формування матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Володимирецькому районі на 2016-2020 роки.

11.  Про внесення змін до районної програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013 – 2017 роки.

12. Про затвердження порядку висвітлення діяльності депутатських фракцій та груп Володимирецької районної ради.

     14. Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік.

 15. Про звіт щодо виконання районного бюджету за 2015 рік.

 16.  Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

 17. Про звернення депутатів районної ради до Верховної Ради України, щодо недопущення внесення змін до Конституції України з питань децентралізації влади.

У «Різному» піднімались питання про дотримання правопорядку в районі.

Розгляд питання  щодо правопорядку було вирішено винести на засідання постійної комісії з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією, розвитку територій та європейської інтеграції (Голова – Волчецький М.М.), де напрацювати пропозиції  та рекомендації  з якими поїхати з делегацією до керівника Національної поліції України Хатії Деканоїдзе.

Депутати привітали жінок з Міжнародним жіночим днем, вручили квіти та висловили надію на співпрацю. Також нагадали депутатам щодо здачі декларації про доходи.

 У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!