banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Продовжується реалізація проекту

 

техн

Після закінчення 4 позачергової сесії депутати районної ради  та голови сільських, селищних рад мали змогу ознайомитись із сільськогосподарською технікою, яка надійшла напередодні із Маневицького району в рамках реалізації проекту «Розбудова сільськогосподарської діяльності Маневицького району Волинської області та Володимирецького району Рівненської області за рахунок підтримки регіональних програм покращення ґрунтів і просвітницької діяльності серед населення (пілотний проект)», який фінансується Європейським союзом в рамках Грантового контракту №2014/345-937 програми «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

Виконано черговий етап по реалізації проекту, а саме: отримано партію спеціалізованої сільськогосподарської техніки. Ця техніка буде використовуватись для перевезення вапнякових матеріалів від ВП «Рівненська АЕС» до експериментальних полігонів, на яких буде проводитись вапнування. По закінченні терміну реалізації проекту закуплена техніка залишиться в комінальному закладі Володимирецького району з метою подальшого проведення вапнування ґрунтів на земельних ділянках власників особистих селянських господарств, фермерських господарств обох районів.

Варто зазначити, що наступним етапом по реалізації проекту буде проведено процедуру закупівлі послуги по внесенню вапнякових матеріалів на експериментальних полігонах Маневицького та Володимирецького районів.


У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!