banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Твоя слава, Твоя воля не вмре, не загине!

У рамках святкування 202-річчя від дня народження Великого Кобзаря весь український народ проводить відповідні заходи, з метою популяризації спадщини генія світового значення та утвердження його духовних заповідей.888

Не залишаються осторонь і жителі Володимирця, які 9 березня зібралися біля пам’ятника Т.Шевченка аби відзначити урочистостями цю подію.

Із вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови Володимирецької районної ради Володимир Савонік та очільниця районного товариства «Просвіта» Людмила Босик, які вказали на знаковість постаті Т.Г.Шевченка. Безсумнівно, він залишається для майбутніх поколінь прикладом для наслідування, справжнім митцем, людиною незвичної долі і неймовірного таланту. Його пророчий Кобзар є справді вагомим внеском не лише в українську, а й світову літературу. А поради, які закарбовані на папері, не втрачають своєї актуальності і нині!2121

        Окрасою урочистостей став жовто-блакитний стяг, який під супровід барабанщиць колегіуму, учнівська спільнота пронесла через усю площу. Досить показовим був виступ хору учнів музичної школи та декламування віршів учасниками конкурсу «Кобзарева струна не вмирає» з Городця, Воронок та Сварині.
По завершенню заходів були покладені квіти до підніжжя пам'ятника Шевченка від районної ради, райдержадміністрації та районного товариства «Просвіта» імені Т.Шевченка.

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!