banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


П'ята сесія районної ради сьомого скликання

22 квітня 2016 року відбулося засідання V сесії районної ради VII скликання. Передувало сесії засідання президії районної ради, на якій детально були опрацьовані питання порядку денного.

На пленарному засіданні, яке розпочалося об 11 годині, зареєструвалося 26 депутатів. Сесію вів голова районної ради Василь Ковенько.  Серед присутніх були голови сільських та селищних рад, працівники районної ради, райдержадміністрації та її структурних підрозділів, керівники установ на організацій району, представники засобів масової інформації.

До запропонованого порядку денного було внесено ряд питань, зокрема, Звернення депутатів районної ради до Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області щодо розірвання договорів оренди. Це питання виявилося найбільш дискусійним на засіданні та вимагало детального розгляду. Мова велася про земельні ділянки, які знаходяться за межами населених пунктів на території Старорафалівської сільської ради та межують із землями Кузнецовської міської ради. Депутати вважають, що згадані місцеві ділянки не будуть використовуватися за призначенням. Зокрема, депутат обласної ради Бірук Б.І. вбачає, що «кінцева мета оренди – розпродаж землі  під забудову».

Загалом депутати були одностайними, з усіх питань було прийнято відповідні рішення:

 

1.Про районну комплексну програму забезпечення містобудівною документацією населених пунктів та територій Володимирецького району на 2016-2020 роки.

2.Про районну цільову програму індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості „Власний дім” на 2016 – 2020 роки.

3.Про  програму розвитку туризму у Володимирецькому районі на  2016-2020 роки.

4.Про надання згоди КЗ «Володимирецька ЦРЛ» на списання основних засобів.

5.Про встановлення (зміну) меж села Городок Озерецької сільської      ради Володимирецького району Рівненської області.

6.Про районну програму розвитку земельних відносин у    Володимирецькому районі на 2016-2020 роки.

7.Про зміни до Програми економічного та соціального розвитку Володимирецького району на 2016 рік.

8.Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

9.Про звіт голови райдержадміністрації про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку Володимирецького району  на 2015 рік.

10.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею0,8800 га, яка передається в оренду Жданюку Сергію Анатолійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Володимирецької селищної ради Володимирецького району Рівненської області.

11.Про реорганізацію загальноосвітніх навчальних закладів району в НВК.

12.Про Програму розвитку освіти  Володимирецького району  на 2016-2018 роки.

13.Про районну програму забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів шкільними автобусами у 2016 році.

14.Про    внесення   змін  до   рішення районної ради від грудня   2012 року № 248

15.Про схвалення змін до районної програми енергоефективності на 2011 – 2015 роки.

16.Про    внесення   змін  до   рішення районної ради від 27 серпня 2015 року № 467 «Про  районну   програму соціального захисту учасників антитерористичної операції».

17.Про звернення депутатів районної ради до Президента України щодо передачі під юрисдикцію органів місцевого самоврядування питання легального видобутку бурштину.

18.Про звернення депутатів районної ради до Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області щодо розірвання договорів оренди.

19.Різне.  

В різному піднімались питання приєднання електроустановок  замовників до електричних мереж, питання декомунізації (ряд сіл в районі ще не змінили назви вулиць з радянського тоталітарного минулого) та відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Достеменно ще невідомо  чи бути 50-й ювілейній мотоестафеті.         

Голова районної ради Василь Ковенько та голова райдержадміністрації  Володимир Хоружий подякували депутатам за роботу в проведенні сесії та побажали гарно зустріти одне із найбільших православних свят - Великдень.

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!