banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Шоста позачергова сесія. День депутата

Шоста позачергова сесія. День депутата

         02 червня о 10 годині відбулася 6 позачергова сесія 7 скликання районної ради. У сесійній залі зареєструвалося 22 депутати. Пленарне засідання вів голова Володимирецької районної ради Василь Ковенько. Депутатами було розглянуто наступні питання:

1. Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради.

2. Про план заходів щодо реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року у Володимирецькому районі.

3. Про план заходів з реалізації Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року у Володимирецькому районі.

4. Про нову редакцію районної програми матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції та мобілізованих осіб на 2016 рік.

5. Про встановлення (зміну) меж села Кідри на території Кідрівської сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

6. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

У рамках проведення чергового Дня депутата народні обранці відвідали тепличний гідропонний комбінат спільного українсько-словацького підприємства «Флорія-Україна» (с.Заболоття Володимирецький район), який займається вирощуванням гербер. Для депутатів провели оглядову екскурсію по теплицях, ознайомили із системою підливу рослин, охарактеризували процес пересадки та експорту гербер. Генеральний директор «Флорії» Олег Ординат неодноразово відвідував Голландію для того, щоб перейняти досвід професіоналів, зрозуміти принцип роботи їхніх теплиць, а потім вже реалізувати власне бачення догляду за рослинами на теренах нашого району.

P6020040

Далі депутати вирушили до міста Кузнецовська, де відбулася зустріч з генеральним директором Рівненської АЕС Павлом Павлишином, який розповів про показники роботи, здобутки та плани персоналу на майбутнє.

P6020063

Як зазначив П. Павлишин, найголовнішим завданням рівненських атомників залишається безпечна експлуатація атомних енергоблоків і персонал докладає максимум зусиль спрямованих на її вдосконалення. Адміністрація і персонал РАЕС відкритий для спілкування та готовий працювати на перспективу, адже безпечна та надійна експлуатація енергоблоків – це стабільний розвиток регіону, добробут його населення.

P6020101
Також делегація депутатів відвідала навчально-тренувальний центр атомної електорстанції, центральний пост автоматизованої системи конторолю радіаційної обстановки (АСКРО) та побувала на оглядовому об’їзді навколо РАЕС.

P6020112

Голова Володимирецької районної ради Василь Ковенько зазначив, що депутати і громада району зацікавлені у тому, щоб РАЕС працювала на повну потужність, адже це суттєве підкріплення у фінансовому плані. «Чим більше атомна станція реалізовує продукції, тим більше коштів отримують громади на соціально-економічний розвиток. Щороку ми отримуємо на компенсацію ризиків населення, що проживає у зоні спостереження АЕС від 8 до 10 млн. гривень. Ці гроші спрямовуються у найважливіші сфери: медицину, освіту, культуру, розвиток інфраструктури. Проведення таких зустрічей сприяє активній співпраці атомної електростанції та місцевих громад. Ми горді, що у нашому районі працює таке високотехнологічне підприємство», - відзначив Василь Ковенько.

Народні обранці щиро дякували усім організаторам Дня депутата за позитивні емоції та щирість у спілкуванні та надіялися, що подібні заходи будуть проводитися якомога частіше.

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!