banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Сьома позачергова сесія районної ради

22 липня відбулося засідання позачергової сьомої сесії районної ради, в якому, попри гарячу пору відпусток, взяли участь 27 депутатів. Насамперед територіально-виборча комісія оголосила нового депутата районної ради від фракції БПП «Солідарність» Антонюка Юрія Васильовича, який є головою фракції. (На попередній сесії голова райдержадміністрації В.Хоружий склав повноваження депутата).

Головним питанням порядку денного, що, зокрема, й стало причиною термінового скликання сесії, стало внесення змін до районного бюджету на 2016 рік, а саме в частині переліку об’єктів, видатки на які будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку. Отож, буде проведено реконструкцію покрівлі лікувального корпусу в смт Рафалівка. Кошти бюджету розвитку – 1 025 566 грн., плюс частка районного бюджету від суми в межах 3%, що становить 30 800 грн.  Також буде відремонтовано покрівлю Володимирецької ЗОШ № 1. Кошти бюджету розвитку теж становитимуть більше 1 млн. грн.

Крім того, депутати розглянули питання про реорганізацію шляхом злиття блоку початкових класів с.Радижево та Хиноцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ», про затвердження районної комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на 2016 – 2020 роки. Було підтримано два, актуальні для територіальних громад району, звернення – щодо недопущення підвищення тарифів для населення та щодо збільшення щомісячного ліміту споживання електроенергії населенням, яке постійно проживає в зоні спостереження РАЕС.

В різному, вкотре піднімались питання щодо ремонту доріг, виконання закону про декомунізацію, незаконного видобутку бурштину, тепер уже біля самого Білого озера в зоні природного заповідника та ін.

Народні обранці були одностайними у прийнятті рішень.

 

 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!