banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Розширене засідання президії

30-31 серпня 2016 року відбулось розширене засідання президії районної ради за участю сільських, селищних голів, директорів загальноосвітніх навчальних закладів та головних лікарів району. Депутати розглянули питання, що стосуються основних сфер життєдіяльності та вислухали усі найпріоритетніші проблеми територіальних громад сіл, селищ району та шкіл і медичних закладів, зокрема.

Проблеми усіх громад виявились подібними: це належне освітлення вулиць,  аварійний стан доріг, розроблення генпланів територій, внесення змін у межі села, підвезення учнів, а також - заміна покрівлі, вікон, системи опалення, каналізації, ремонти спортзалів, будинків культури, шкіл, фапів, амбулаторій та ін. Вирішення даних питань потребує значних обсягів фінансування. Приємно, що громада не стоїть осторонь проблем, а долучається до їх вирішення. Проблеми почуто, усі вони є важливими для розвитку краю, то ж залишається, по можливості, допомогти кожній громаді. Були й такі сільські ради в кого ще довелося й просити, так, Полицька сільська рада люб’язно згодилась взяти участь у співфінансуванні поточного ремонту лікарняного корпусу смт Рафалівка. Що ж, гуртом і батька добре бити.

В «різному» вкотре піднімалось питання щодо розгляду на пленарному засіданні звіту начальника Володимирецького відділення поліції, та біда в тому, що керівники тут змінюються частіше, ніж проходять засідання сесії.

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!