banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Засідання постійних комісій

16 та 20 вересня відбулися спільні засідання постійних комісій районної ради, на яких депутати розглянули питання порядку денного 8 сесії.

Розглянуто ряд програм, земельні та освітні  питання. Як завжди, головна увага була прикута до питання внесення змін до районного бюджету на 2016 рік. Народним обранцям  довелось визначатись при розподілі коштів, та всі були одностайними, що, насамперед, вони необхідні на першочергові виплати.

Гостра дискусія розгорнулась навколо питання управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району. Саме це рішення визначатиме чіткий порядок призначення та звільнення керівників підприємств, установ, закладів спільної власності громад.

В Різному обговорили проблемні питання життєдіяльності краю, зокрема, питання харчування школярів, відсутність якого, хоч і буде компенсована, як запевнила начальник управління соціального захисту населення, та не покращить здоров’я дітей, що повинні харчуватись кожного дня. Щось нове з даного приводу буде відомо у кінці місяця, саме тоді вийде термін оскарження проведення тендеру. Багато думок було висловлено з приводу впровадження  закупівель робіт та послуг через систему Прозоро. Вона допоможе зекономити ряд коштів, але й створить ряд проблем. Для прикладу, один з депутатів, що є директором школи, висловив думку: «Для ремонту цвяхи мені потрібні вже сьогодні, а через систему Прозоро потрібно чекати 15 днів».

Наразі 8 чергова сесія відбудеться 22 вересня об 11 годині, де депутати визначатимуться та прийматимуть остаточні рішення. Результати поіменного голосування будуть оприлюднені у день пленарного засідання на сайті райради.

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!