banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


8 чергова сесія районної ради VII скликання

22 вересня 2016 року об 11 годині відбулося засідання 8 чергової сесії районної ради VII скликання. Пленарне засідання вів голова районної ради Василь Ковенько, заступник голови районної ради Володимир Савонік та голова райдержадміністрації Володимир Хоружий. Серед присутніх були голови сільських та селищних рад, працівники районної ради, райдержадміністрації та її структурних підрозділів, керівники установ на організацій району, представники засобів масової інформації. Передувало сесії засідання президії районної ради, на якій детально розглядалися питання порядку денного сесії, тому депутати були одностайними у прийнятті рішень.P9220064P9220067

P9220072


                              Порядок денний 8 сесії районної ради

1.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,0200 га, яка передається в оренду Мілості Ярославу Михайловичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Каноницької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

2.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду ПАТ «Рівнеобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії на території Ромейківської сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

3. Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради.

4. Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ району майна та земельної ділянки Володимирецької протитуберкульозної лікарні, що розташована за адресою: смт Володимирець, вул. Поліська, 20.

5. Про встановлення (зміну) меж смт Рафалівка Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області.

6. Про   затвердження Програми правової освіти населення Володимирецького району на 2016 – 2020 роки.

7. Про   затвердження Порядку використання коштів районної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2013-2017 роки.

8. Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району.

9. Про передачу основних засобів та матеріальних цінностей.

10. Про реорганізацію Рафалівської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів та Рафалівського НВК «ЗОШ І ступеня - ДНЗ» у нову юридичну особу Рафалівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

11. Про реорганізацію комунальних позашкільних закладів.

12. Про внесення змін до районної цільової програми „Розбудова   сільськогосподарської діяльності Маневицького району Волинської

області та Володимирецького району Рівненської області за рахунок підтримки регіональних програм покращення ґрунтів і просвітницької діяльності серед населення” на 2015-2017 роки.

13. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

14. Про надання згоди КЗ «Володимирецька ЦРЛ» на списання основних засобів.

15. Про внесення змін до статуту Володимирецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. дошкільний навчальний заклад».

16. Про внесення змін до рішення районної ради № 52 від 04 березня 2016 року «Про передачу основних засобів та матеріальних цінностей».

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,0891 га, наданої в оренду Публічному акціонерному товариству «Рафалівський кар’єр» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (для обслуговування під’їзної дороги до виробничої бази) на території Рафалівської селищної ради Володимирецького району Рівненської області.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 8,7513 га, наданої в оренду Публічному акціонерному товариству «Рафалівський кар’єр» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (для обслуговування під’їзної дороги до виробничої бази) на території Полицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 9,2500 га, наданої в оренду Публічному акціонерному товариству «Рафалівський кар’єр» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (для обслуговування виробничої бази) на території Полицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 45,3500 га, наданої в оренду Публічному акціонерному товариству «Рафалівський кар’єр» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (для розробки кар’єру по видобутку базальту) на території Полицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

21. Про звернення депутатів Володимирецької районної ради.

22. Різне.

Після закінчення пленарного засідання головою районної ради В.Ковеньком, головою райдержадміністрації В.Хоружим, селищним головою О.Осмоловичем, головою районної ради ветеранів війни та праці К.Кедичем, депутатом обласної ради І.Караїмчуком , а також депутатом районної ради С. Корсуновим були покладені квіти до памятника Матері-Вітчизни з нагоди відзначення Дня Партизанської Слави.

P9220078

 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!