banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Засідання президії районної ради

11 жовтня відбулось засідання президії районної ради, де розглядались нагальні питання життєдіяльності району. До порядку денного увійшли питання:

1.Про розгляд питання щодо погодження призначення на посаду директора Володимирецької централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Курач Ілону Іванівну шляхом укладення контракту на п’ять років за результатами конкурсу.

2. Про розгляд питання щодо погодження призначення на посаду директора КП «Володимирецький районний Будинок культури» Володимирецької районної ради Рівненської області Андрєєву Наталію Анатоліївну шляхом укладення контракту на п’ять років за результатами конкурсу.

3. Про розгляд питання щодо погодження дострокового розірвання Контракту з директором комунального закладу «Володимирецька дитяча музична школа» Володимирецької районної ради Рівненської області Онісковець Людмилою Петрівною за згодою сторін.  

4. Про розгляд питання щодо надання згоди на проведення будівельних робіт по об’єкту «Реконструкція Степангородської ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Шевченка, 59 в с. Степангород Володимирецького району під Степангородський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради.

5. Про розгляд питання щодо  надання згоди на проведення будівельних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт покрівлі Володимирецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 по вул. Шкільна, 6 в смт Володимирець Рівненської області».

6. Про розгляд питання щодо  надання згоди на проведення будівельних робіт по об’єкту «Будівництво Озерецької ЗОШ І-ІІ ступенів в с. Озерці Володимирецького району Рівненської області».

7. Про розгляд питання щодо  погодження використання коштів субвенції, виділеної місцевими громадами, в розмірі 199 000 грн. для проведення поточного ремонту в багатопрофільному терапевтичному відділенні відновного лікування КЗ «Володимирецька ЦРЛ» в селищі Рафалівка.

8. Про розгляд питання щодо  погодження використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, в сумі 117 446 грн. (обласна частка 80 500 грн.) для закупівлі послуг КЗ «Володимирецький РЦ ПМСД» з метою проведення поточного ремонту фельдшерсько-акушерського пункту         с. Сошники.

 Депутати були одностайними у прийнятті рішень.


 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!