banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Засідання президії районної ради

2 листопада відбулося засідання президії районної ради.  Розглянуті питання стосувалися усіх сфер життєдіяльності району. Зокрема, було підписано інвестиційну угоду, за умовами якої до бюджету району має надійти 2 млн. грн., надано згоду на укладення договорів оренди для облаштування шкільних буфетів загальноосвітнім закладам сіл Полиці та Жовкині. Низка рішень стосувалася питань закупівель через електронну систему ProZorro. З метою економії бюджетних коштів депутати виважено підходили до прийняття рішень по кожному конкретно взятому прикладу. Також було надано згоду на внесення змін до штатного розпису Трудового архіву Володимирецького району з введенням штатної одиниці – архівіста. Начальник Володимирецького відділення Сарненської ОДПІ Десятник Н.П. підняла болюче питання, що стосується включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій. Відповідно до ПКУ, якщо неприбуткові організації не приведуть у відповідність установчі документи, то з 01 січня 2017 року вони виключаються з Реєстру неприбуткових організацій та, відповідно, втрачають пільговий статус.

Враховуючи вимоги ПКУ постало питання обслуговування загальноосвітніх закладів району централізованою бухгалтерією управління освіти, молоді та спорту. Усі депутати чітко зрозуміли - в правовому полі усе має виглядати згідно з логічним рядом: статут – рахунок –  керівник – бухгалтер. Управління освіти, молоді та спорту спільно з профільною постійною комісією районної ради з питань гуманітарної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури протягом двох тижнів повинні напрацювати своє бачення даної ситуації та знайти вихід, що влаштує усі сторони.

В різному,  голова профільної постійної комісії районної ради з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією, розвитку територій та європейської інтеграції Волчецький М.М. вкотре піднімав питання щодо режиму роботи торгово-розважальних закладів, продажу алкогольних напоїв у нічний час, порушення правопорядку в центрі селища, відсутності патрульної поліції і т.д.  На запитання: «Чи можуть громадяни надіятись на швидке та якісне  вирішення порушених питань?» давав відповідь т. в. о. начальника Володимирецького відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Рівненській області Березовський Віталій Миколайович. Саме він запевнив депутатів, що має чіткий план дій і вже особисто об’їхав усі розважальні заклади селища на предмет наявності дозволів щодо режиму роботи. «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!» - наголосив Березовський, бо кожен є господарем у власному домі, а відтак – у селищі, та загалом – у державі. Отож, починати потрібно з себе, і кожен з присутніх, насамперед, водії, задумались з приводу паркування та можливих штрафів за порушення правил. Що ж, прізвище головного поліціянта району знову нове, зауважимо, ще й  доволі звучне, тож матимемо надію на зрушення наболілих проблем, що хвилюють кожного районного мешканця та потребують негайного вирішення.  Поліція – це не репресивний орган, це не каральний орган, це орган, який надає послуги суспільству і конкретній людині – послуги по забезпеченню порядку. Кожен громадянин має бути впевнений, що в разі необхідності отримає кваліфіковану допомогу поліцейського.


 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!