banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Інформаційне повідомлення

Інформаційне повідомлення

Відповідно до рішення районної ради від 22.09.2016 № 102 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району», Володимирецька районна рада повідомляє про закінчення дії Контракту з керівником КЗ «Володимирецька ЦРЛ» 31.12.2016 року.

Зазначаємо, що ініціатором подання пропозицій щодо кандидатури на посаду головного лікаря КЗ «Володимирецька ЦРЛ» може бути:

- профспілка або загальні збори трудового колективу комунального підприємства, установи, закладу та організації;

- громадська організація;

- громадська спілка;

- громадяни України.

Для розгляду пропозиції  кандидатури на посаду керівника подаються   наступні документи:

- звернення ініціатора з пропозицією кандидатури на посаду керівника;

- заява на ім’я голови районної ради про розгляд відповідної особи як кандидата на посаду керівника за підписом самого кандидата;

- згода на обробку персональних даних підписана кандидатом на посаду керівника;

- фотокартка (4*6 см) 1 шт. кандидата на посаду керівника;

- особовий листок по обліку кадрів кандидата на посаду керівника;

- копія диплому про вищу освіту кандидата на посаду керівника;

- копія паспорта кандидата на посаду керівника;

- декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік кандидата на посаду керівника;

- план діяльності комунального підприємства (програма розвитку комунальної установи, закладу та організації);

- звіт про виконання Контракту (крім контрактів, які укладені строком до трьох місяців). Даний документ подається лише щодо кандидата на посаду керівника, який є діючим керівником районного комунального підприємства, установи, закладу та організації;

- рішення чи протокол (даний документ подається лише у випадку коли ініціатором є профспілка або загальні збори трудового колективу комунального підприємства, установи, закладу та організації).

Пропозиція розглядається лише у випадку подачі всього переліку необхідних документів  в передбачені строки. Керівником закладу охорони здоров'я може бути призначено лише особу, яка відповідає єдиним кваліфікаційним вимогам.

При неподанні необхідних документів, визначених Порядком у встановлені строки, районна рада, протягом 7 робочих днів письмово інформує ініціатора про відмову в розгляді його пропозиції з відповідним обґрунтуванням.

Пропозиція  кандидатури на посаду керівника  подається ініціатором до виконавчого апарату районної ради в письмовому вигляді з переліком зазначених документів  протягом  30 календарних днів з моменту публікації на офіційному сайті Володимирецької районної ради інформаційного повідомлення.

Пропозиція кандидатури на посаду керівника, яка вноситься депутатом Володимирецької районної ради, постійною комісією Володимирецької районної ради та головою Володимирецької районної державної адміністрації, розглядається Володимирецькою районною радою з урахуванням вимог, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Володимирецької районної ради сьомого скликання та Положенням про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району, затвердженого рішенням Володимирецької районної ради від 22.09.2016 № 102 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району». 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!