banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


День Гідності та Свободи

        В Україні сьогодні, 21 листопада, відзначають державне свято День гідності і свободи в честь річниці початку протестів на Майдані Незалежності, які почалися в 2013 році і отримали назву Євромайдан, а потім Революція гідності. Свято День гідності і волі був встановлений у 2014 році указом президента України Петра Порошенка №872/2014 від 13 листопада "Про День гідності та свободи". День гідності і свободи відзначається щорічно 21 листопада.
         Нагадаємо, 21 листопада 2013 року в Києві на Майдані Незалежності почалася масова багатомісячна акція протесту у відповідь на припинення урядом Миколи Азарова підготовки до підписання угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. До акції протесту приєдналися активісти в інших містах. З часом у ЗМІ і соціальних мережах мітинги почали називати "Евромайданом". Після силового розгону активістів в ніч на 30 листопада 2013 року, акція набула більш масових характер, до протестів приєдналися люди, незадоволені політикою тодішньої влади. Після втечі з України президента Віктора Януковича протести стали називати "Революцією гідності".

Володимирчани та гості Володимирця мали змогу також взяти участь у проведенні урочистостей до свята. Зокрема, на площі було запалено лампадки та вшановано борців за свободу та волю неньки-України. Після цього відбувся урочистий концерт у районному будинку культури, на якому були присутні представники влади, волонтери, учасники АТО, а також молодь селища.

          Ніколи в наших серцях не знасне вогонь вдячності та невимовного суму за тими, хто віддам своє життя за Волю, Свободу і Гідність України!!!єєє

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!