banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Засідання президії районної ради

3

18 листопада  2016 року на чолі з головою районної ради Василем Ковеньком відбулося засідання президії Володимирецької районної ради. Голови постійних комісій, керівники депутатських фракцій обговорили питання порядку  денного сесії, запропонованого для розгляду на її пленарному засіданні.

Порушувалися питання погодження договорів оренди КП «Аптека Полісся», БО «Володимирецька районна лікарняна каса», а також приміщення пункту ШМД багатопрофільного терапевничного відділення відновного лікування , що в смт Рафалівка.

Враховуючи закінчення фінансового року, народні обранці погодили використання коштів на здійснення поточного ремонту підлоги спортивної зали Володимирецької ЗОШ І-ІІІ ступенів та системи електроосвітлення Полицької ЗОШ І-ІІ ступенів без системи публічних електронних закупівель «ProZorro».

Досить дискусійним був розгляд питань, що стосувалися функціонування КЗ «Володимиецька районна лікарня». Особливо незрозумілою для депутатів була позиція очільника РДА щодо ненадання дозволу на фінансування ЦРЛ, а також доцільності проведення комплексної перевірки діяльності закладу, що суперечить законодавчій нормі ст. 36 Закону України «Про місцеві державні адміністрації». Заступник голови райдержадміністрації Ковальчук Наталія Володимирівна зауважила, що перше питання вирішили: фінансування відновлено, а друге – залишається відкрите.
            Перед народними обранцями виступив т.в.о. начальника Володимирецького відділення поліції України в Рівненській області Березовський Віталій Миколайович, який зосередив увагу на злободенних питаннях району. Зокрема, відділенням організовуються «летучі групи», що мають на меті контролювати дотримання правил дорожного руху на вулицях селища та режиму роботи торговельно-розважальних закладів. За словами Віталія Миколайовича було складено 2 адміністративні протоколи із «М’яском»(вул. Поштова), 2 із «Мандарином»(вул. Повстанців) та 1 із «Фламінго»(вул. Повстанців). Депутатів обурив факт продажі неповнолітнім спиртного, що був зафіксований у одному із торгівельних закладів Володимирця. Робота відділення поліції по проблемних питаннях триває.

Вже вкотре тривала полеміка серед народних обранців щодо актуального та наполілого питання незаконної видобутки бурштину-сірцю на території масиву «Білоозерський» Рівненського природного заповідника. Березовський В.М. зацентував увагу на тому, що за вказаним фактом неодмінно буде проведена перевірка та здійснено відповідне реагування.

Загалом, в прийнятті рішень народні обранці були одностайними.

4

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!