banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Дев'ята сесія районної ради

29 листопада відбулось пленарне засідання дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради В.Ковенька. В сесійній залі зареєстровано 33 з 34 депутатів. Голова районної територіально-виборчої комісії Чудік Світлана Павлівна зачитала Постанову щодо обрання наступного депутата згідно списку черговості кандидатів від політичної партії «Прогрес» Березюка Ярослава Михайловича замість Ткачука Володимира Федоровича, який достроково склав повноваження депутата районної ради.

Попередньо усі питання були розглянуті на засіданні президії та постійних комісій районної ради, тому, майже з усіх питань, народні обранці були одностайними в прийнятті рішень. 

Рішення ради приймалися відкритим поіменним голосуванням, результати якого є невід’ємною частиною протоколу сесії та оприлюднені на сайті районної ради в день голосування. Палка дискусія, напередодні завершення фінансового року, виникла навколо питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік». Було ретельно проаналізовано доцільність використання коштів і зважено ті програми, які потребують оперативного реагування, а також здійснено перерозподіл коштів в межах їх загального обсягу. За пропозицією депутата В.Доминікіна було запропоновано зменшити обсяг видатків на виконання районної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2013-2017 роки на 100 тис. гривень. Ці кошти передбачались для виплати військовослужбовцям-контрактникам в сумі 5 тис. грн. Панікувати не варто, виплати будуть, та депутати пропонують виплачувати їх лише тим контрактникам, що перебували в зоні АТО. Питання було дискусійним, народні обранці висловлювали протилежні думки, та при голосуванні були одностайними у прийнятті рішення. Отож, з даного приводу, питання ще потребує остаточного врегулювання.

В «різному» піднімалось питання щодо укладення інвестиційної угоди з ТОВ «Інклюз-8», предметом якого є зобов’язання Інвестора вкласти грошові інвестиції в сумі  2 млн. (два мільйона грн.) гривень на проведення заходів з комплексного соціально-економічного розвитку. Але при цьому фірму було зобов’язано здійснити перереєстрацію у Володимирецькому районі за умови отримання спеціального дозволу на користування надрами. Представники ТОВ «Інклюз-8» ошукали депутатів, спочатку не повідомляючи площу ділянки в с. Каноничі, де буде видобуватися бурштин, мотивуючи грифом ДСК, а потім взагалі назвали площу у 4,6 га, а не км², а це вже цілих 460 га. Різниця разюча, громада невдоволена, і хоча  спеціальний дозвіл надає не районна рада, та все ж  депутати чекають на  перспективний план  діяльності фірми в нашому районі і готові переглянути своє рішення. Вкотре депутати обурені неявкою керівника РЕМу на пленарне засідання, а в громади до нього є ряд важливих питань, що потребують нагального вирішення.Депутат районної ради Ю.Кравчук підняв питання щодо незаконного видобутку бурштинуна території масиву «Білоозерський» Рівненського природного заповідника, де, на березі унікального Білого озера миють бурштин. Поряд в лісі викопана водойма, корчують дерева, жителі усе це бачать і потребують роз’яснення. Адже, саме заповідник є природоохоронною, науково-дослідною установою, на яку покладено збереження в природному стані типових та унікальних для Полісся природних комплексів з усією сукупністю компонентів та формування екологічної свідомості населення з залученням до збереження природної спадщини рідного краю.

Голова районної ради Василь Ковенько та голова райдержадміністрації Володимир Хоружий подякували депутатам за роботу в проведенні сесії.

 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!