banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Засідання президії районної ради
      

24 лютого  відбулось засідання  президії Володимирецької районної  ради сьомого скликання. На розгляд президії було винесено 20 питань порядку денного.    

      В ході роботи президії були заслухані питання:

          1. Про погодження питань порядку денного одинадцятої сесії районної ради сьомого скликання.

           2. Про погодження складу лічильної комісії одинадцятої сесії районної ради сьомого скликання.

           3.  Про розгляд питання щодо порушення ч.13 п. 5 контракту головним лікарем КЗ «Володимирецька ЦРЛ».

             4. Про розгляд питання щодо надання в оренду частини зали шкільної їдальні Городецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», площею 18 м², для розміщення шкільного буфету, з метою організації харчування школярів протягом робочого дня.

             5. Про розгляд звернення педагогічного колективу Рафалівської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів щодо об’єднання двох шкіл, а саме Рафалівської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів та Рафалівського НВК «ЗОШ І ступеня – ДНЗ».

             6. Про розгляд питання щодо надання в оренду частини зали шкільної їдальні Великожолудського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», площею 24 м², для розміщення шкільного буфету, з метою організації харчування школярів протягом робочого дня.

             7. Про розгляд листа заступника голови Верховної Ради України Оксани Сироїд стосовно розпорядження КМУ № 892-р від 31 серпня 2016 року про Концепцію Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України та розпорядження КМУ     № 8-р від 11 січня 2017 року про План заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад державної внутрішньої політики щодо окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

             8. Про розгляд питання щодо  підписання договору між КП «Редакція газети «Володимирецький вісник» та Володимирецькою районною радою про висвітлення діяльності Володимирецької районної ради на 2017 рік в газеті «Володимирецький вісник» та сайті polissya.net.

            9. Про розгляд питання щодо  надання в оренду частини зали шкільної їдальні Половлівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ», площею 34,5 м², для розміщення шкільного буфету, з метою організації харчування школярів протягом робочого дня.

             10. Про розгляд питання щодо  надання дозволу на здійснення передачі індивідуально-визначеного майна, а саме: причепу бортового, реєстраційний № 02215РВ, марка ГКБ 8350, рік випуску 1986, з балансу КЗ «Володимирецька ЦРЛ» на баланс Вищого професійного училища № 29 смт Володимирець.

             11. Про розгляд питання щодо  можливості безоплатної передачі, в установленому законодавством порядку, програмно-апаратного комплексу «Профорієнтаційний термінал» із сфери управління Мінсоцполітики до сфери управління загальноосвітніх навчальних закладів, в яких вони розміщені.

             12. Про повідомлення листа-відповіді щодо розроблення Обласної програми належного відзначення пам’ятних, патріотичних дат боротьби українців за відновлення Української держави.

             13. Про розгляд проекту Договору Про компенсацію Рівненській дирекції залізничних перевезень за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом у 2017 році.

             14. Про розгляд повідомлення-відповіді державної служби геології та надр України на запит Кравчука Ю.Р. стосовно несанкціонованого видобутку бурштину на території Білоозерського лісництва.

             15. Про хід виконання рішення районної ради від 29.11.2016 № 128  «Про автономізацію загальноосвітніх навчальних закладів Володимирецького району»

              16. Про  розгляд рішення Здолбунівської районної ради від 26 січня 2017 року № 258 «Про звернення депутатів Здолбунівської районної ради Рівненської області до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого бізнесу та покращення підприємницького середовища».

          17. Про розгляд питання щодо продовження терміну дії контракту з директором комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Бурштиновий шлях».

          18. Про розгляд питання щодо продовження терміну дії договору оренди частини приміщення районного будинку культури, площею 42 м.кв., районному КП «Архітектурно-планувальне бюро».

 19. Про розгляд питання щодо наявності  в КЗ «Володимирецький РЦ ПМСД» ліцензії на діяльність, пов’язану з оборотом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

             20. Різне.

Всі питання порядку денного були розглянуті, дані доручення щодо  їх виконання. На завершення усі присутні дружно привітали депутата районної ради Турчика Володимира Григоровича з ювілейним днем народження та побажали усіляких гараздів.

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!