banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Одинадцята сесія районної ради 7 скликання

 


03 березня  відбулось пленарне засідання одинадцятої чергової сесії районної ради сьомого скликання під головуванням  голови районної ради В.Ковенька. У сесійній залі зареєструвались 32 з 34 депутатів.

Голова зачитав повідомлення про створення фракції громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість», керівником якої обрано Ярослава Березюка.

Попередньо усі питання були розглянуті на засіданні президії та постійних комісій районної ради, тому, майже з усіх питань, народні обранці були одностайними в прийнятті рішень. 

Рішення ради приймалися відкритим поіменним голосуванням, результати якого є невід’ємною частиною протоколу сесії та оприлюднені на сайті районної ради в день голосування.

На початку засідання фракцією «Батьківщина» було запропоновано внести до порядку денного питання щодо висловлення недовіри голові Володимирецької районної державної адміністрації Хоружому В.І.

Найбільш дискусійним було питання звіту голови райдержадміністрації щодо здійснення делегованих повноважень. В результаті, при затвердженні, рішення не набрало відповідної кількості голосів і прийняте не було. Шляхом таємного голосування депутати більшістю голосів висловили голові райдержадміністрації  недовіру.

Також на сесії було розглянуто питання:

 1. Про затвердження передавального акта.

2. Про районну  Програму    матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції   та   мобілізованих    осіб     на 2017 рік.

3.  Про районну програму розвитку транскордонного співробітництва на  2017 - 2020  роки.

4. Про  Програму  економічного та соціального розвитку Володимирецького району на 2017 рік.

5.  Про внесення змін до  рішення районної ради від 22.09.2016 № 102 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району»..

6.  Про внесення змін та доповнень до Регламенту  районної ради сьомого скликання.

7. Про затвердження Cтатуту комунального закладу «Володимирецька центральна районна лікарня» Володимирецької районної ради.

8. Про припинення (ліквідацію) діяльності Володимирецького міжшкільного навчально-виробничого комбінату Володимирецької районної ради Рівненської області.

9.  Про звіт щодо виконання районного бюджету за 2016 рік.

10.  Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

11. Пронаданнязгодина прийняття вартості виконаних робіт у спільну власність територіальних громад сіл, селищ району.

12.  Про план роботи районної ради на  2017 рік.

13. Про внесення змін до рішення районної  ради сьомого скликання від 25.12.2015  № 4.

14.  Про внесення змін до рішення Володимирецької районної ради від 23 грудня 2016 року № 155 «Про розмір виплат на харчування дітей дошкільного та шкільного віку у навчальних закладах Володимирецького району на 2017 рік».

15. Про внесення змін до рішення районної ради від 04 березня 2016 року № 50 «Про програму харчування дітей дошкільного та шкільного віку навчальних закладів Володимирецького району на  2016-2017роки».

16.   Про районну Програму сприяння розвитку громадянського суспільства у Володимирецькому районі на 2017 – 2021 роки.

17.  Про  внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту в районі на 2014-2016 роки.

18. Про схвалення звернення депутатів Здолбунівської районної ради Рівненської області до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України.

29.  Про звернення Володимирецької районної ради до  Президента України Порошенка, Голови Верховної Ради України А.Парубія та Прем'єр-міністра України В.Гройсмана щодо припинення торгівлі з тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей.

20.  Про звернення депутатів Володимирецької районної ради Рівненської області до Кабінету Міністрів України.

У «Різному» піднімались питання про дотримання правопорядку в районі. Керівник ГО «Майдан» М.Хмарук підняв болюче для мешканців району питання своєчасної видачі довідок управлінням соціального захисту населення. Керуючий справами виконавчого апарату районної ради А.Бова нагадав депутатам про  своєчасну подачу електронних декларацій про доходи за 2016 рік до 01 квітня 2017 року.

 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!