banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Засідання комісії

17 березня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань гуманітарної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури. До порядку денного увійшло два питання:

1. Про хід виконання рішення районної ради від 29.11.2016 № 128  «Про автономізацію загальноосвітніх навчальних закладів Володимирецького району»

2. Про розгляд питання щодо  надання в оренду будівлі, що знаходиться за адресою вул. 1 Травня, 60 смт Володимирець, Рівненської області, а саме: будівлі їдальні загальною площею 450,9 м²  та будівлі контори, загальною площею 108,7 м², які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району, з метою облаштування реабілітаційного центру учасників АТО та патріотичного виховання дітей та молоді.

Начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Сакова висвітлила  проблемні моменти організації самостійного ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності в загальноосвітніх навчальних закладах Володимирецького району. Депутати були одностайними щодо прийняття рішення погодження договору оренди будівлі для створення реабілітаційного центру учасників АТО. Усі присутні зацікавились ідеєю ГО українське об’єднання учасників-ветеранів АТО «Фенікс» щодо організації на базі центру не лише умов для психологічної реабілітації бійців, а й організації змістовного дозвілля для молоді, насиченого різноманітними заходами, що спрямовані на формування здорового способу життя, розвитку здібностей, утвердження моральних цінностей, екологічного та національно-патріотичного виховання.

 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!