banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Відбулося засідання президії районної ради

gh05

04 травня 2017 року об 11 годині відбулося засідання президії районної ради, на якому розглядалися наступні питання:

1. Про погодження питань порядку денного тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання.

            2. Про погодження складу лічильної комісії тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання.

            3. Про розгляд питання щодо погодження договору оренди частини приміщення Городецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», площею 18 м², ФОП Басику Василю Володимировичу, як єдиному заявнику, для розміщення шкільного буфету, з метою організації харчування школярів протягом робочого дня.

            4. Про розгляд листа ПАТ «Укрзалізниця» регіональна філія «Львівська залізниця» щодо компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом.

            5. Про повідомлення листів відповідей Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Міністерства оборони України, прокуратури Луганської області, Генеральної прокуратури України щодо розгляду звернення депутатів Володимирецької районної ради про припинення торгівлі з тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей.

            6. Про повідомлення листа Міністерства соціальної політики України на запит районної ради щодо збільшення розмірів виплати компенсації батькам дітей, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, за період відсутності харчування таких дітей в навчальних закладах.

7. Про розгляд питання про можливість укладання договору оренди з комунальним закладом «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Рівненської обласної ради частини приміщення для зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, загальною площею 1,0 м.кв., розміщеного за адресою: смт Володимирець, вул.. Грушевського, 39 (кабінет розташований на 3 поверсі поліклінічного відділення).

У різному найбільш дискусійним було питання щодо проведення мотоестафети на 9 травня. Перед депутатами виступив голова спілки учасників АТО Юрах М.А., який зауважив, що в районі налічується лише 16 учасників бойових дій у Другій світовій війні, для яких матеріальна підтримка було б набагато кориснішою. Загалом, за словами Миколи Анатолійовича, 9 травня варто було б висвітлювати в іншому форматі - національному, а не із присмаком пострадянського минулого.

Оскільки проведення даного заходу носить ідеологічний характер, Бобрик О.О запропонував перенести мотоестафету на 24 серпня, щоб об’єднати усіх хто захищав і захищає Україну. «Ми маємо бути свідомими громадянами своєї держави, тому треба почати ламати застарілі стереотипи вже сьогодні, бо через кілька років будемо знову нарікати на тому, що не змогли свого часу відстояти власну думку. Не слід забувати і про те, що 8-9 травня - це День жалоби за загиблими у Другій світовій війні та жертвами тоталітарних режимів, які для мене особисто не утотожнюються із помпезністю чи масовістю, а тим більше із феєрверком», - зауважив Олександр Онуфрійович.

На думку Сиротюка П.М., час, на жаль,  упущено. Варто було б спочатку вивчити думку людей аби зрозуміти актуальність проведення мотоестафети у районі, а вже потім звертатися до районної ради із проханням виділення коштів. Так як цього не було зроблено, Петро Миколайович підтримав думку колег щодо виділення коштів із районного бюджету для матеріальної підтримки учасників бойових дій.

Як зазначив Ковенько В.В., минулого року на проведення мотоестафети із районного бюджету було виділено 20 тисяч гривень.

Після тривалого обговорення, депутати вирішили надати кожному учаснику бойових дій у Другій світовій війні матеріальну допомогу у розмірі 500 гривень, а також запропонували звернутися до представників ЗМІ аби вони провели дослідження щодо доцільності проведення мотоестафети у районі.

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!