banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Головне територіальне управління юстиції у рівненській області запрошує на стажування

1234

 

Головне територіальне управління юстиції у рівненській області запрошує на стажування .

Наказом Головного територіального управління юстиції у Рівненській області від 12 грудня 2016 року № 367/05 затверджено Порядок стажування громадян з числа молоді в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області.

Стажування молоді в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області здійснюється строком до шести місяців з метою ознайомлення з функціонуванням в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області державної служби.

Стажування молоді проводиться у вільний від роботи і навчання час в межах робочого часу працівників Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.

Допуск до стажування та визначення строку його проходження здійснюються на підставі заяви особи, яка має намір пройти стажування в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області та оформлюється наказом   Головного територіального управління юстиції у Рівненській області. До заяви стажист може додати мотиваційний лист у довільній формі.

За більш детальною інформацією необхідно звертатися до відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Рівненській області (тел. 63-46-55).

 

Начальник Володимирецького районного

відділу державної реєстрації актів цивільного

стану                                                                                          Т.Ф.Мирончук  

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!