banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Засідання постійної комісії районної ради

05.07.2017 року відбулось засідання постійної комісії з питань гуманітарної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури під головуванням голови комісії - Першути Олександра Івановича. На розгляд виносилися вкрай важливі для мешканців району питання, які в свій час депутати районної ради направили профільній комісії для вивчення та надання рекомендацій щодо їх вирішення. Зокрема розглядалися питання:

1. Про розгляд колективного звернення жителів села Липне проти закриття початкових класів школи с. Липне Красносільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» (74 підписи).

2. Про розгляд проекту рішення «Про затвердження Статуту КЗ «Володимирецький районний будинок культури» в новій редакції».

3. Про розгляд питання щодо укладення договору оренди частини приміщення КЗ «Володимирецький районний будинок культури» відділу культури і туризму райдержадміністрації для використання під службові кабінети та приміщення гаража, погодженого на засіданні президії 07 квітня 2017 року.

4. Про розгляд звернення щодо атестації працівників КЗ «Володимирецький районний будинок культури».

5. Про розгляд питання щодо прийняття із власності територіальної громади Новаківської сільської ради майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ району на баланс Новаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» та відділу культури і туризму Володимирецької райдержадміністрації.                

6. Про розгляд питання щодо погодження договору оренди частини будівлі складу ГО СТК «Полісся», що знаходяться на балансі МНВК з метою виконання статутних завдань.                                                

По першому питанню були запрошені представники батьків, дітки яких навчаються в початковій школі села Липно. На їхню думку блок початкових класів закривати не можна ні в якому разі, бо це викличе обурення всієї громади села. За словами батьків село і так обділене благами цивілізації а закриття початкової школи взагалі зробить його неперспективним.

Сакова Наталія Валеріївна – начальник управління освіти, молоді та спорту РДА, член комісії, запевнила, що думка громади почута і без її згоди ніхто закривати школу не буде. Вона особисто не один раз зустрічалася із батьками і знає їхню позицію. Питання виникло через проблему підвозу учнів старших класів в Красносільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ». Автобус, яким підвозяться учні, потребує дороговартісного ремонту. Обласне управління освіти, підтримуючи оптимізацію навчальних закладів, пропонує виділення нового шкільного автобуса якщо дітки села Липно будуть навчатися в Красносіллі, але зрештою вирішувати батькам. Заслухавши всі сторони депутати вирішили рекомендувати управлінню освіти, молоді та спорту РДА не поспішати з підготовкою рішення про закриття початкових класів школи с. Липне Красносільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ», а депутатам районної ради вивчити можливість та відшукати кошти на ремонт шкільного автобуса, тим більше, що батьки погоджуються долучитися до співфінансування ремонтних робіт.

Гаряча дискусія розгорілася щодо проекту рішення «Про затвердження Статуту КЗ «Володимирецький районний будинок культури» в новій редакції». Директор КЗ «Володимирецький районний будинок культури» Андрєєва Наталія Анатоліївна проінформувала членів комісії щодо її бачення проекту статуту. Основні відмінності нової редакції статуту від попередньої полягають в більшій автономії КЗ «Володимирецький районний будинок культури» від відділу культури і туризму Володимирецької райдержадміністрації. Начальник відділу культури і туризму Босик Людмила Василівна зауважила, що за її ініціативи проект даного рішення був знятий з розгляду на попередніх засіданнях постійних комісій ради, і що його потрібно суттєво доопрацювати. Для того щоб галузь культури працювала злагоджено потрібно не порушувати встановлені правила. Зважаючи на розбіжність в баченні статуту комунального закладу в новій редакції члени комісії вирішили на своєму додатковому засіданні детальніше вивчити запропонований варіант статуту, внести при необхідності свої пропозиції і подати депутатам на затвердження.

По третьому питанню щодо укладення договору оренди частини приміщення КЗ «Володимирецький районний будинок культури» відділу культури і туризму райдержадміністрації для використання під службові кабінети та приміщення гаража, погодженого на засіданні президії 07 квітня 2017 року депутати рекомендували начальнику відділу культури і туризму Босик Людмилі Василівні підписати зазначений договір, при необхідності узгодивши з апаратом районної ради спірні моменти.

Депутати також розглянули звернення щодо проведеної атестації працівників КЗ «Володимирецький районний будинок культури». Усі сторони було вислухано, та зважаючи на надходження відповідей щодо порушеного питання від управління культури і туризму облдержадміністрації, Федерації профспілок Рівненської області та роз’яснення управління правового забезпечення Мінкультури під час засідання, питання знову потребує додаткового вивчення.

На завершення було вирішено оголосити конкурс на вільні приміщення міжшкільного навчально-виробничого комбінату аби в ньому змогла взяти участь і ГО СТК «Полісся» для ведення статутної діяльності.

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!