banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Постійна комісія з питань бюджету

17 липня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та економічних питань, розвитку підприємництва та залученню інвестицій. До порядку денного увійшли питання:

1. Про розгляд інвестиційного проекту розпорядження голови районної державної адміністрації «Про внесення змін до розподілу обсягів субвенції з державного бюджету у 2017 році»

Доповідає: Ярмолюк Людмила Василівна – в. о. начальника фінансового управління райдержадміністрації.

2. Про погодження укладення договору без застосування системи електронних закупівель «ProZorro» з ТОВ «Західенергопостач» для закупівлі бензину А-92 на суму 80 000 грн., ДК 021:2015 – 09132000-3 Бензин.

Доповідає: Караїмчук Іван Васильович – головний лікар КЗ «Володимирецька ЦРЛ».

3. Про розгляд питання щодо виділення коштів на ліквідацію наслідків буревію, зокрема на проведення  ремонту покрівлі Мульчицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

Доповідає: Сакова Наталія Валеріївна – начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Перше питання стосується розподілу субвенції з державного бюджету в 2017 році з метою забезпечення проведення своєчасної виплати за надані пільги та житлові субсидії населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття, рідких нечистот, ефективного і раціонального використання бюджетних коштів та недопущення кредиторської заборгованості. Питання виділення коштів на проведення ремонту покрівлі Мульчицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» передбачає внесення змін до кошторису на 2017 рік. Кошти в сумі 300 000 грн. будуть спрямовані на проведення поточного ремонту  та ліквідацію наслідків буревію.

Піднімалось проблемне питання ремонту шкільних автобусів.

 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!