banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Засідання 14 позачергової сесії районної ради

 

SAM 4511

28 липня 2017 року відбулося засідання 14 позачергової сесії районної ради 7 скликання, на якому зареєструвалося 27 депутатів.

 

На засіданні сесії було розглянуто наступні питання:

 

1. Про погодження  розміру плати батьків за навчання у комунальному закладі «Володимирецька дитяча школа мистецтв» Володимирецької районної ради.

 

2. Про погодження встановлення розміру плати батьків за навчання у класах, що працюють на засадах самоокупності у комунальному закладі «Володимирецька дитяча школа мистецтв» Володимирецької районної ради.

 

3. Про  погодження розміру плати батьків за навчання у комунальному закладі «Рафалівська дитяча музична школа» Володимирецької районної ради.

 

4. Про надання згоди на прийняття майна із власності територіальної громади Новаківської сільської ради у спільну власність територіальних громад сіл, селищ району.

 

5. Про внесення змін дорайонної програми ліквідаціїта недопущення    захворюванняафриканської    чуми   свиней   уВолодимирецькому   районі.

 

6. Про внесення змін до  рішення районної ради від 07.06.2017 № 196 «Про здійснення закупівель товарів та послуг через систему  публічних електронних державних закупівель ProZorro».

 

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки кадастровий номер 5620881200:06:043:0141 площею 0,1540 га, яка передана в оренду ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «Київстар» для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку на території Більськовільської сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

 

8. Про  внесення змін  до Програми  економічного та соціального розвитку Володимирецького району на 2017 рік.

 

9.Про зміну місцезнаходження музею «Історії вузькоколійної залізниці та поліського краю» комунального закладу «Володимирецький районний історичний музей» Володимирецької районної ради.

 

10.Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

 

11.Про надання дозволу на передачу електрообладнання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ  району у  власність ПрАТ «Рівнеобленерго».

 

12. Про надання згоди на відчуження шляхом продажу майна  спільної власності територіальних громад сіл, селищ, району.

 

13. Про надання згоди РКП «Архітектурно-планувальне бюро» Володимирецької районної ради на списання основних засобів. 

 

14. Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у власність територіальної громади сіл Більська Воля, Рудка,Кругле, Березина.

 

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 0,9440 га, яка відводиться в оренду терміном на 7 (сім) років шляхом продажу прав оренди на земельних торгах (аукціоні) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Лозківської сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

 

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 1,7969 га, яка відводиться в оренду терміном на 7 (сім) років шляхом продажу прав оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Старорафалівської сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

 

17. Про проведення конкурсу на кращий проект опорної школи.

 

Також депутати районної ради звернулися із проханням повернути місцевим відділенням ДФС України функцію по перевірці заборгованості по платежах до бюджетів всіх рівнів, надавши цим самим право для видачі довідок по заборгованості або її відсутності суб'єктам підприємницької діяльності на районному рівні.

SAM 4505У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!