banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Спільне засідання постійних комісій


12 вересня відбулись спільні засідання постійних комісій районної ради на яких депутати розглянули питання порядку денного 15 сесії ради.

До них увійшли:

1.Про затвердження Статуту КЗ «Володимирецький районний будинок культури» Володимирецької районної ради у новій редакції.

2. Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу Володимирецького міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

3. Про надання згоди на списання основних засобів з балансу Володимирецького міжшкільного навчально-виробничого комбінату Володимирецької районної ради Рівненської області.

4. Прозакріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району на праві оперативного управління за загальноосвітніми навчальними закладами Володимирецького району.

5. Про призначення директора Володимирецької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Володимирецької районної ради Рівненської області.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельноїділянки площею 13,9885 га, (кадастровий номер 5620882200:04:038:0925) що відводиться в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великоцепцевицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (кадастровий номер 5620855100:04:022:0026) площею 15,6794 га, що відводиться в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Володимирецької селищної ради Володимирецького району Рівненської області.

8. Про схвалення звернення депутатів Рівненської районної ради Рівненської області до Верховної Ради України.

9. Про висловлення недовіри голові Володимирецької районної державної адміністрації Хоружому Володимиру Івановичу.

10. Різне.

Майнові та земельні питання було відправлено на додаткове опрацювання на профільних постійних комісіях, які мають подати свої пропозиції до сесійного засідання, яке відбудеться не так, як планувалося, оскільки ще не готовий проект про внесення змін до бюджету. Комісії прийняли висновок щодо розгляду кандидатури Гребеня Олександра Сергійовича на посаду директора Володимирецької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи на пленарному засіданні шляхом відкритого голосування. Одноголосними виявились депутати у схваленні звернення Рівненської районної ради щодо скасування депутатської недоторканності народних депутатів України.          В «різному» піднімалось проблемне питання виділення зарезервованих ділянок для надання у власність для ведення садівництва, особистого селянського господарства учасникам антитерористичної операції. Напруженим дане питання виявилось у Великоцепцевицькій сільській раді. Також, народні обранці розглянули лист ДП «Бурштин України» щодо пошкоджених незаконним видобутком бурштину земель Цепцевицького лісництва та потреби в проведенні рекультиваційних заходів.

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!