banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


15 сесія районної ради сьомого скликання


27 вересня об 11 годині відбулося пленарне засідання 15 чергової сесії районної ради, на якому зареєструвалися 31 депутат.

На засіданні сесії розглянули наступні питання:

1.Про висловлення недовіри голові Володимирецької районної державної адміністрації Хоружому Володимиру Івановичу.

2.Про затвердження Статуту КЗ «Володимирецький районний будинок культури» Володимирецької районної ради у новій редакції.

3.Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу Володимирецького міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

4.Про призначення директора Володимирецької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Володимирецької районної ради Рівненської області.

5.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельноїділянки площею 13,9885 га, (кадастровий номер 5620882200:04:038:0925) що відводиться в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великоцепцевицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

6.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (кадастровий номер 5620855100:04:022:0026) площею 15,6794 га, що відводиться в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Володимирецької селищної ради Володимирецького району Рівненської області.

7.Про схвалення звернення депутатів Рівненської районної ради Рівненської області до Верховної Ради України.

8.Про звільнення Андрєєва Дмитра Володимировича з посади директора КП «ТРК «Бурштиновий шлях» Володимирецької районної ради Рівненської області, Маневицької районної ради Волинської області, Кузнецовської міської ради Рівненської ради».

В ході роботи сесії депутати виключили 2 питання з метою подальшого доопрацювання:

1.Про надання згоди на списання основних засобів з балансу Володимирецького міжшкільного навчально-виробничого комбінату Володимирецької районної ради Рівненської області.

2.Про закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району на праві оперативного управління за загальноосвітніми навчальними закладами Володимирецького району.

            Так як питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік» було залишено на більш детальне опрацювання ще на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів, податків та економічних питань, розвитку підприємництва та залученню інвестицій, яке відбулося 26 вересня, наступне пленарне засідання 16 позачергової сесії районної ради планується провести найближчим часом.

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!