banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Президія райради

 

11 жовтня відбулось засідання президії районної ради у повному складі під головуванням голови ради Василя Ковенька. Насамперед, було розглянуто порядок денний шістнадцятої сесії районної ради сьомого скликання, головними питаннями якого буде внесення змін до районного бюджету на 2017 рік та внесення змін до діючих програм. Проблемним виявилось питання закупівлі через систему публічних електронних державних закупівель, бензину закладами охорони здоров’я та торфобрикету навчальними закладами району. Депутати були одностайними у прийнятті рішень, оскільки лише по одному постачальнику діє на території району. З наближенням опалювального сезону окремі  навчальні заклади потребують капітального ремонту. Зі слів першого заступника голови райдержадміністрації А.Рижого, кошти держбюджету наявні лише на два об’єкти, це Антонівський та Великоцепцевицький дошкільні навчальні заклади. Очікуються ще надходження, на черзі капітальні ремонти Озерського, Каноницького, Зеленівського дошкільних навчальних закладів та Любахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (саме у цих закладах наявна проектно-кошторисна документація). Виконання робіт по об’єктах в основному стосується ремонту покрівель. Депутати висловили побажання одному з присутніх підрядників - П.Дорожинському, щодо якіснішого підходу до виконання робіт, а депутат райради О.Бобрик наголосив на виваженому підході до підписання актів, адже кому як не господарю, зокрема, директору школи чи дитсадка, слідкувати за  якісним проведенням робіт, аби потім не розводити руками і не шукати крайнього.

Начальник ДПРЗ-6 Головного управління ДСНС України у Рівненській області В.Симонюк озвучив проблему придбання сучасних засобів індивідуального захисту органів дихання і зору пожежно-рятувальним підрозділам для роботи в загазованих та задимлених середовищах. Від цього, без перебільшення, залежить життя та здоров’я громадян, гасіння пожеж та ліквідація надзвичайних ситуацій. Таких засобів індивідуального захисту, тільки для Володимирецького підрозділу, необхідно 4-5 шт., приблизна вартість одного – 27 тис. грн. Депутати вирішили, що не варто економити, на кону  життя людей, що і так потрапляють у скрутне становище, як то кажуть, ніхто не застрахований. Депутат районної ради О.Першута звернувся до присутніх з питанням капітального ремонту чи придбання автобуса для підвозу дітей с. Уріччя до Мульчицького НВК. І знову ж виникло питання щодо якості наших доріг, адже, як повідомив в. о. начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації В.Друзь, автобус день їздить, а тиждень стоїть на ремонті. В РДА запевнили, що займатимуться вирішенням даного питання. Отож, усі питання було детально опрацьовано та спрямовано для подальшого вирішення.

На завершення начальник відділу культури і туризму Л.Босик, користуючись нагодою, запросила усіх присутніх  приєднатися до районного святкування з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва, 75-ти річчя створення УПА та Покрови пресвятої Богородиці. Заходи відбудуться 14 жовтня 2017 року в парковій зоні селища Володимирець.

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!