banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Пленарне засідання 16 сесії 7 скликання

20 жовтня відбулось пленарне засідання шістнадцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання під головуванням  голови районної ради В.Ковенька. У сесійній залі зареєструвались невелика кількість депутатів – усього 23, з 34 обраних.

Рішення ради приймалися відкритим поіменним голосуванням, результати якого є невід’ємною частиною протоколу сесії та оприлюднюються на сайті районної ради в день голосування.

На сесії було розглянуто та прийнято відповідні рішення з  питань:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015 року № 36 “Про районну програму військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на 2016 - 2020 роки”.

Доповідає: Чугай Олександр Іванович – головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.

2. Про  Програму розвитку фізичної культури і спорту у Володимирецькому районі на період до 2020 року.

Доповідає: Римарчук Юрій Андрійович – начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Володимирецької райдержадміністрації.

3. Про погодження встановлення розміру плати батьків за навчання підготовчих класів, що працюють на засадах самоокупності у КЗ «Володимирецька дитяча школа мистецтв» Володимирецької районної ради.

Доповідає: Босик Людмила Василівна – начальник відділу культури і   туризму РДА.

4. Про затвердження Статуту КЗ «Володимирецька дитяча школа мистецтв» Володимирецької районної ради в новій редакції.

Доповідає: Босик Людмила Василівна – начальник відділу культури і   туризму РДА.

5.   Про внесення змін до районної програми енергоефективності на період до 2020 року.

Доповідає: Марковець Олександр Миколайович – в.о. заступника начальника управління  будівництва та інфраструктури, надзвичайних ситуацій та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

6.  Про    внесення   змін  до рішення районної ради   від  22 вересня  2016 року № 101 «Про затвердження Порядку використання коштів районної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2013-2017 роки».

Доповідає:  Шама Наталія Олександрівна – начальник управління соціального захисту населення РДА.

7.  Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

Доповідає: Шикало Олена Єгорівна – начальник фінансового управління РДА.

8. Про закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району на праві оперативного управління за управлінням освіти, молоді та спорту Володимирецької райдержадміністрації.

Доповідає: Друзь Вадим Віталійович – начальник управління освіти, молоді та спорту Володимирецької райдержадміністрації.

9. Про надання згоди на списання котла твердопаливного КWMS 150 кВт.

Доповідає: Друзь Вадим Віталійович – начальник управління освіти, молоді та спорту Володимирецької райдержадміністрації.

10. Про  затвердження Статуту комунального закладу «Володимирецький районний історичний музей» Володимирецької районної ради Рівненської області в новій редакції.

Доповідає: Босик Людмила Василівна – начальник відділу культури і   туризму РДА.

11. Різне.

В різному було запропоновано переглянути рішення районної ради шостого

скликання від 27 серпня 2015 року №  498 «Про звільнення від орендної плати виконавців шкільного харчування за користування приміщеннями харчоблоків (їдалень), овочесховищами, технологічним та холодильним обладнанням, які перебувають у власності територіальних громад сіл, селищ району», провівши порівняльний аналіз з іншими районами області.

 

 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!