banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Президія районної ради

На засіданні президії районної ради, що відбулась 9 листопада 2017 року, було розглянуто наступні питання.

 

1. Про розгляд питання щодо  надання дозволу Полицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів для розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт будівлі Полицької ЗРШ І-ІІІ ступенів по вул. Шкільній, 1а в с. Полиці Володимирецького району Рівненської області (ремонт даху)», на суму 69 879 грн., без проведення процедури публічних електронних державних закупівель.

         2. Про розгляд листа Володимирецького районного лабораторного відділення Кузнецовського міськрайонного відділу лабораторних досліджень щодо виконання КЗ «Володимирецька ЦРЛ» наказів МОЗ України № 263,       № 234, № 552 в частині забезпечення профілактичних заходів (виробничого лабораторного контролю).

3. Про розгляд листа Рівненської обласної організації Товариства Червоного Хреста України щодо сприяння затвердження програми підтримки статутної діяльності районної організації Товариства Червоного Хреста України або внесення змін до районної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення щодо фінансової підтримки районної організації Товариства.

4. Про розгляд  питання щодо надання згоди управлінню освіти, молоді та спорту Володимирецької райдержадміністрації на виконання будівельно-монтажних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт покрівлі Любахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Любахи Володимирецького району Рівненської області».

5. Про розгляд питання щодо надання згоди управлінню освіти, молоді та спорту Володимирецької райдержадміністрації на виконання будівельно-монтажних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт покрівлі Каноницької ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Калініна, 48 в с. Каноничі Володимирецького району Рівненської області».

6. Про розгляд питання  щодо надання згоди Більськовільському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» на виконання будівельно-монтажних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт покрівлі Більськовільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» в с. Більська Воля Володимирецького району Рівненської області»

         7. Про розгляд питання щодо  надання згоди Кідрівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» на виконання будівельно-монтажних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт покрівлі Кідрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» по вул. Поліська, 1 в с. Кідри Володимирецького району Рівненської області».

         8. Про розгляд питання щодо продовження терміну дії контракту з керівником КП «Аптека Полісся» Ковенько О.П.

9. Про розгляд питання щодо надання згоди Великоцепцевицькому дошкільному навчальному закладу «Дзвіночок» на виконання будівельно-монтажних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт будівлі Великоцепцевицького ДНЗ «Дзвіночок» по вул. Нова, 4 в с. Великі Цепцевичі Володимирецького району Рівненської області (ремонт даху)»

10. Про розгляд питання щодо укладення договорів з ТОВ «Західенергопостач» для закупівлі бензину А-92 на суму 60 000 грн., ДК 021:2015 – 09132000-3 Бензин та з КП «Аптека Полісся» на суму 43 500 грн. (КФКВ 0312220 «Інші заходи в галузі охорони здоров’я», інші виплати  населенню, ДК 021:2015 – 85149000-5 Аптечні послуги) з метою своєчасного проходження курсів програмного гемодіалізу хворим з хронічною нирковою недостатністю, без проведення процедури  публічних електронних державних закупівель “ProZorro”.

11. Про розгляд питання щодо надання дозволу КЗ «Володимирецька централізована система публічно-шкільних бібліотек» на здійснення підписки періодичних видань на І півріччя 2018 року, без системи публічних електронних державних закупівель.

12. Про розгляд питання щодо погодження додаткової угоди про тимчасове припинення дії договору оренди № 277 від 11 січня 2016 року, укладеного між КЗ «Володимирецький РБК» та ПП «ТСТ «Грааль», на період з 01 листопада 2017 року  по 31 серпня 2018 року включно.

13. Про розгляд питання щодо погодження договору оренди малої актової зали КЗ «Володимирецький РБК», площею 96,1 м², з метою проведень занять з хореографії класів самоокупності КЗ «Володимирецька дитяча школа мистецтв» на період з 01 листопада 2017 року по 31 травня 2018 року.

14. Про розгляд звернення трудового колективу КЗ «Володимирецька ЦСПШБ» щодо сприяння у вирішенні питання виплати коштів на матеріальну допомогу на оздоровлення.

15.  Про розгляд листа Озерської сільської ради щодо вирішення питання електрифікації новозбудованих вулиць Нова, Бузкова, Мурована в селі Озеро.

16. Про розгляд питання щодо надання в тимчасове користування КЗ «Володимирецький РБК» студії КП «ТРК Бурштиновий шлях».   

17. Про розгляд питання щодо надання дозволу Довговільському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» на підписання договору на виконання робіт по об’єкту: «Поточний ремонт інженерних мереж Довговільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» на суму 37 138 грн., без проведення процедури  публічних електронних державних закупівель.

18. Про розгляд питання щодо надання дозволу відділу освіти Володимирецької райдержадміністрації на використання коштів, виділених з районного бюджету для проведення капітального ремонту із заміною обладнання для приготування їжі у харчоблоці Володимирецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, у сумі 32 388,93 грн. без системи публічних електронних державних закупівель «ProZorro».

         19. Про розгляд питання щодо надання дозволу Полицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів на підписання договору придбання торфобрикету на суму 19 608 грн., без проведення процедури  публічних електронних державних закупівель “ProZorro”.

20. Про розгляд питання щодо надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на підписання договору для здійснення капітального ремонту у харчоблоці Великоцепцевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів із заміною обладнання для приготування їжі у сумі 32 388,93 грн. у зв’язку із виробничою необхідністю, без системи публічних електронних державних закупівель «ProZorro».

21. Про розгляд питання про хід виконання рішення Володимирецької районної ради від 29 листопада 2016 року № 128 «Про автономізацію загальноосвітніх навчальних закладів Володимирецького району».

22. Про розгляд питання про хід виконання рішення Володимирецької районної ради від 07 червня 2017 року № 194 «Про передачу в оренду будівлі їдальні загальною площею 450,9 м² та будівлі контори загальною площею 108,7 м², що знаходяться за адресою: вул. 1 Травня, 60, смт Володимирець, Рівненської області.

23. Різне.

Депутати були одностайними при прийнятті рішень.

В різному, депутатом ради О.Першутою, було вкотре піднято проблемне питання підвезення учнів до Мульчицького НВК. Депутат В.Ординат звернув увагу щодо  можливого ремонту моста в с. Луко, зруйнованого лісовозами. Головний лікар КЗ «Володимирецька ЦРЛ» просив сприяння в отриманні апарату комп’ютерної томографії, що раніше використовувався обласним діагностичним центром, але ще може послужити на благо району.

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!