banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Відзначення Дня місцевого самоврядування

07 грудня 2017 року, в сесійній залі районної ради відбулись урочистості з нагоди  Дня місцевого самоврядування. Саме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади. Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан  громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашого району. Голова районної ради В.Ковенько та перший заступник голови райдержадміністрації А.Рижий привітали учасників заходу та відзначили спільною Почесною грамотою кращих з кращих. Завдяки злагодженій роботі та тісному співробітництву з територіальною громадою, вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати багато перспективних планів та задумів. Усім присутнім побажали сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя нашого народу.

Сьогодні, як ніколи, нам потрібна злагоджена робота органів місцевого самоврядування всіх рівнів та виконавчої влади на місцях. Адже саме у тих територіальних громадах, де є порозуміння та конструктивна співпраця між органами місцевого самоврядування, депутатським корпусом всіх рівнів рад, ефективно вирішуються всі актуальні питання, пов’язані із забезпеченням належного добробуту людей.

На завершення урочистої частини вихованці та педагоги школи мистецтв привітали усіх чудовим концертом. В рамках святкування депутати спільно з сільськими, селищними головами відвідали Володимирецьке ВПУ-29.

 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!