banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Засідання президії районної ради

25 січня 2018 року об 11 годині в малій залі районної ради відбулося засідання президії, на якому розглядалися наступні питання:

         1. Про розгляд питання щодо погодження штатного розпису КЗ «Володимирецький районний будинок культури» на 2018 рік.

          2. Про розгляд питання щодо погодження штатних розписів установ галузі культури на 2018 рік зі змінами.

3. Про розгляд  листа Рівненського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо вжиття заходів, спрямованих на розвиток конкуренції на ринках роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

4. Про розгляд питання щодо  пролонгації договору оренди № 212 від 03.06.2014 року частини приміщення, площею 230 м. кв., яке знаходиться на балансі Володимирецького районного колегіуму за адресою: с. Заболоття,  вул. Незалежності, 1а, для тимчасового проживання військовослужбовців військової частини 3045.

5. Про розгляд питання щодо надання дозволу відділу освіти Володимирецької райдержадміністрації виступати орендодавцем конкретно визначеного нерухомого майна Володимирецького міжшкільного навчально-виробничого комбінату, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

         6. Про розгляд питання щодо  надання дозволу КЗ «Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на укладення договорів на 1-ше півріччя 2018 року без системи публічних електронних державних закупівель ProZorro, а саме:

1. КП «Аква» водопостачання та водовідведення – 12 000,00 грн.

2. ПрАТ «Рівнеобленерго» електрична енергія – 168 000,00 грн.

3. ПАТ «Укртелеком» телекомунікаційні послуги – 20 000,00 грн.

7. Про розгляд питання щодо надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на підписання договорів для оплати комунальних послуг із теплопостачання, водопостачання, електропостачання та придбання твердого палива (в розрізі видів палива) для опалення навчальних закладів, без системи публічних електронних державних закупівель ProZorro

         8. Про розгляд питання щодо продовження терміну дії договору оренди № 233 від 21.01.2015 року майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, а саме частини приміщення Володимирецького районного колегіуму, площею 8 м², що розташоване за адресою: смт Володимирець,    вул. Миру, 4, для здійснення роздрібної торгівлі канцтоварами та хлібобулочними виробами.

         9. Про розгляд питання щодо погодження передачі товарно-матеріальних цінностей з балансу КЗ «Володимирецька централізована система публічно-шкільних бібліотек» на баланс КЗ «Володимирецький районний історичний музей» - «Музей історії вузькоколійної залізниці та Поліського краю» згідно додатку.

         10. Про розгляд питання щодо надання в оренду частини приміщення відділу районного історичного музею та музею «Історії вузькоколійної залізниці та Поліського краю», площею 2 м²,  для реалізації сувенірної продукції з пам’ятками Володимирецького району.

11. Про розгляд звернення сільських голів Володимирецького району.

     12. Про розгляд питання щодо надання дозволу Довговільському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» на закупівлю брикету торфового в сумі 20 215,20 гривень, без системи публічних електронних державних закупівель “ProZorro”, згідно накладної і відповідно до договору № 52/5.

13. Про розгляд питання впорядкування роботи стоматологічної служби у Володимирецькому районі в умовах реформування медичної галузі.

14. Різне.

З усіх питань було напрацьовано рекомендації та направлено для вивчення та відповідного реагування.

 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!