banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


19 сесія районної ради

15 лютого відбулось пленарне засідання дев’ятнадцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання під головуванням  заступника голови районної ради В.Савоніка. У сесійній залі зареєструвались 27 депутатів.

Попередньо порядок денний було узгоджено на засіданні президії районної ради.

Рішення ради приймалися відкритим поіменним голосуванням, результати якого є невід’ємною частиною протоколу сесії та оприлюднюються на сайті районної ради в день голосування.

На сесії було розглянуто та прийнято відповідні рішення з  питань:

1.   Про план роботи районної ради на  2018 рік.

2.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки кадастровий номер 5620886900:05:059:0008 площею 0,1484 га, яка передана в оренду ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «Київстар» для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку на території Мульчицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

3.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0160 га, яка перебуває в оренді ПрАТ «ВФ Україна» для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку (для будівництва та обслуговування антенної ретрансляційної вежі) на території Полицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області 5620888000:05:044:0003 кадастровий номер земельної ділянки.

4.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки кад. № 5620881500:05:014:1405 площею 16,5700 га, що знаходиться в оренді строком на 15 років у ФОП Кухарця Володимира Антоновича для рибогосподарських потреб на території Великожолудської сільської ради Володимирецького району Рівненської області (за межами населених пунктів).

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року  № 263 «Про розмір виплат на харчування дітей дошкільного та шкільного віку у навчальних закладах Володимирецького району на 2018 рік».

6.  Про районну Програму забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів – стомованих хворих технічними засобами на 2018-2020 роки.

7.  Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Найбільш дискусійним, як і очікувалося, було питання про внесення змін до бюджету. Попри засідання бюджетної комісії до спільної думки депутати так і не дійшли, тому на сесії довелось визначатись та приймати рішення. Обранці проголосували за пропозицію депутата А.Котовича, а це виділення коштів лише на найнеобхідніші потреби та використання коштів держбюджету та бюджету розвитку. Остаточний розподіл відклали на чергове пленарне засідання аби детальніше визначитись та провести моніторинг   усіх проблемних питань та визначитись з пріоритетами.

У «Різному» було піднято болюче питання щодо ремонту доріг в районі та питання пропорційного розподілу коштів між усіма громадами. Депутат райради І.Затірка підняв питання освітлення вулиці в с.Заболоття, що має бути вирішене вже на наступному пленарному засіданні, дата якого, орієнтовно, призначена на березень місяць.

Участь у роботі пленарного засідання взяв народний депутат В.Яніцький, який прозвітував про використання коштів, вручив відзнаки за хорошу роботу на користь громади депутату райради В.Лобачу та Жовкинівському сільському голові Є.Басистій. Василь Петрович також вручив кошти на підтримку спорту, творчих проектів в галузі культури та адресну допомогу хворій дитині с. Полиці та погорільцям сіл Бишляк та Собіщиці. Грамоту Верховної Ради України за  заслуги перед Українським народом з рук народного депутата отримали завідувач консультативно-діагностичної поліклініки КЗ "Володимирецька ЦРЛ" В.Лобач та методист вокально-хорового жанру КЗ «Володимирецький районний будинок культури» П.Шеліган.

Очільники району привітали усіх зі святом та побажали плідної співпраці аби спільно та злагоджено шукати компромісні вирішення усіх питань на благо територіальних громад району.


У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!