banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Засідання президії та постійних комісій районної ради

22-23 березня відбулось засідання президії та спільні засідання постійних комісій районної ради. Насамперед, було розглянуто питання порядку денного двадцятої сесії сьомого скликання та внесено зміни до нього. А, саме:

 

1.  Про  звіт голови райдержадміністрації щодо здійснення делегованих повноважень, та виконання Програми економічного та соціального розвитку Володимирецького  району  на 2017 рік.

 

2. Про висловлення недовіри голові Володимирецької районної державної адміністрації Хоружому Володимиру Івановичу.

 

3.   Про надання згоди на списання основних засобів закладів освіти.

 

4.   Про надання згоди на передачу приміщення дошкільного навчального закладу «Яблунька» загального розвитку комунальної форми власності села Зелене з комунальної власності територіальної громади сіл Красносілля, Зелене, Липне у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району.

 

5. Про реорганізацію комунального закладу «Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Володимирецької районної ради шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Володимирецький Центр первинної медико-санітарної  допомоги» Володимирецької районної ради.

 

6.  Про Програму розвитку культури Володимирецького району на період до 2022 року.

 

7.   Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015 року № 36 “Про району програму військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на 2016 - 2020 роки”.

 

8.  Про надання комунальному підприємству «Аптека Полісся» дозволу на отримання кредитного ліміту на поточний рахунок.

 

9.   Про внесення змін до  рішення районної ради від 07.06.2017 № 196 «Про здійснення закупівель товарів та послуг через систему  публічних електронних державних закупівель ProZorro».

 

10.   Про внесення змін до  рішення районної ради від 08.12.2015 № 17

 

«Про районну програму морального та матеріального стимулювання на 2016-2018 роки».

 

11.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5620855100:04:015:0007), що відводиться в оренду на термін дії спеціального дозволу на користування надрами від 25.09.2009 року № 5021 ТзОВ «Сонячне ремесло» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами на території Володимирецької селищної ради Володимирецького району Рівненської області.

 

12.   Про Програму розвитку малого і   середнього    підприємництва у    Володимирецькому   районі на  2018 - 2020  роки.

 

13. Про припинення районного комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Володимирецької районної ради шляхом ліквідації.

 

14.   Про схвалення звернення депутатів Березнівської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відшкодування витрат за надання пільг окремим категоріям громадян.

 

15.  Про результати діяльності Сарненської місцевої прокуратури на території Володимирецького району в 2017 році.

 

16.   Про звіт щодо виконання районного бюджету за 2017 рік.

 

17.   Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

 

18.  Різне.

 

Додатково було запропоновано включити до порядку денного ще п’ять питань:

1.Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року.

2.Про районну програму «Милосердя» по наданню медико-санітарної допомоги непрацездатним громадянам, особам похилого віку та інвалідам на 2018-2022 роки.

3.Про районну Програму для забезпечення виконання рішень суду на 2018-2020 роки.

4.Про районну програму розвитку дорожнього господарства, утримання доріг загального користування місцевого значення на 2018 рік.

5.Про зміни до районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції.

 

На президії було погоджено продовження терміну дій контракту з директором комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості» Бутеєць Наталією Володимирівною. Усі питання порядку денного було детально опрацьовано. Пленарне засідання відбудеться 30 березня.

 

 

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!