banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


20 сесія районної ради

 

 

 

 

 

30 березня  відбулось пленарне засідання двадцятої чергової сесії районної ради сьомого скликання під головуванням  голови районної ради В.Ковенька. У сесійній залі зареєструвались 31 з 34 депутатів.

Попередньо усі питання були розглянуті на засіданні президії та постійних комісій районної ради, тому, майже з усіх питань, народні обранці були одностайними в прийнятті рішень. 

Рішення ради приймалися відкритим поіменним голосуванням, результати якого є невід’ємною частиною протоколу сесії та оприлюднені на сайті районної ради в день голосування.

На сесії було розглянуто та прийнято відповідні рішення з питань:

1.  Про  звіт голови райдержадміністрації щодо здійснення делегованих повноважень, та виконання Програми економічного та соціального розвитку Володимирецького  району  на 2017 рік.

2. Про висловлення недовіри голові Володимирецької районної державної адміністрації Хоружому Володимиру Івановичу.

3.   Про надання згоди на списання основних засобів закладів освіти.

4.   Про надання згоди на передачу приміщення дошкільного навчального закладу «Яблунька» загального розвитку комунальної форми власності села Зелене з комунальної власності територіальної громади сіл Красносілля, Зелене, Липне у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району.

5. Про реорганізацію комунального закладу «Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Володимирецької районної ради шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної  допомоги» Володимирецької районної ради.

6.  Про Програму розвитку культури Володимирецького району на період до 2022 року.

7.   Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015 року № 36 “Про району програму військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на 2016 - 2020 роки”.

8.  Про надання комунальному підприємству «Аптека Полісся» дозволу на отримання кредитного ліміту на поточний рахунок.

9.   Про внесення змін до  рішення районної ради від 07.06.2017 № 196 «Про здійснення закупівель товарів та послуг через систему  публічних електронних державних закупівель ProZorro».

10.   Про внесення змін до  рішення районної ради від 08.12.2015 № 17

«Про районну програму морального та матеріального стимулювання на 2016-2018 роки».

11.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5620855100:04:015:0007), що відводиться в оренду на термін дії спеціального дозволу на користування надрами від 25.09.2009 року № 5021 ТзОВ «Сонячне ремесло» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами на території Володимирецької селищної ради Володимирецького району Рівненської області.

12.   Про Програму розвитку малого і   середнього    підприємництва у    Володимирецькому   районі на  2018 - 2020  роки.

13. Про припинення районного комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Володимирецької районної ради шляхом ліквідації.

14.   Про схвалення звернення депутатів Березнівської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відшкодування витрат за надання пільг окремим категоріям громадян.

15.  Про результати діяльності Сарненської місцевої прокуратури на території Володимирецького району в 2017 році.

16.   Про зміни до районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції.

17.   Про районну Програму для забезпечення виконання рішень суду на 2018-2020 роки.

18.   Про районну програму «Милосердя» по наданню медико-санітарної допомоги непрацездатним  громадянам, особам похилого віку  та інвалідам на  2018-2022 роки.

19.   Про Районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на період до  2022 року.

20.  Про районну програму розвитку дорожнього господарства, утримання доріг загального користування місцевого значення на 2018 рік.

21.   Про звіт щодо виконання районного бюджету за 2017 рік.

22.   Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Найбільш дискусійним було питання про  звіт голови райдержадміністрації щодо здійснення делегованих повноважень, та виконання Програми економічного та соціального розвитку Володимирецького  району  на 2017 рік. В результаті, при затвердженні, рішення не набрало відповідної кількості голосів і прийняте не було. Шляхом таємного голосування депутати більшістю голосів висловили голові райдержадміністрації  недовіру. По закінченню сесії голова районної ради привітав всіх з наступаючим християнським святом Пасхи.

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!