banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Засідання комісії. День Героя.

  23 травня о 12 годині в кабінеті заступника голови районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань гуманітарної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури.

 llll

   

На засіданні комісії було розглянуто наступні питання:


1. Про розгляд питання щодо надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації виступати орендодавцем нерухомого майна, а саме будівель ліквідованого Володимирецького міжшкільного навчально-виробничого комбінату. 

 

2. Про розгляд питання щодо можливості закріплення за Трудовим архівом Володимирецького району на праві оперативного управління майнового комплексу міжшкільного навчально-виробничого комбінату, який перебуває на балансі відділу освіти райдержадміністрації.

3. Про розгляд звернення колективу КЗ «Володимирецький районний будинок культури» щодо надання відділом культури і туризму райдержадміністрації транспортного засобу для перевезення аматорських колективів.

4. Про розгляд питання щодо погодження переліку товарно-матеріальних цінностей, що залишаються в постійному користуванні на балансі відділу культури і туризму Володимирецької райдержадміністрації. (лист КЗ “Володимирецький районний будинок культури» від 18.04.2018 № 102; лист відділу культури і туризму Володимирецької райдержадміністрації від 18.05.2018 № 51/1-09/18)

5. Про розгляд звернення комунального закладу «Володимирецький районний будинок культури» щодо перевищення повноважень начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації.

 

    Після закінчення засідання постійної комісії відбулися урочистості, присвяченні святкуванню Дня героїв, зокрема підняття червоно-чорного прапору, що символізує українську землю та кров, пролиту за Батьківщину.

lklj

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!