banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Спільні засідання президії та постійних комісій районної ради

12 та 13 червня відбулися спільні засідання президії та постійних комісій районної ради, на яких депутати розглянули питання порядку денного 21 сесії.

Розглянуто ряд програм, земельні та освітні  питання. Як завжди, головна увага була прикута до питання внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Народним обранцям  довелось визначатись при розподілі коштів, та всі були одностайними, що, насамперед, вони необхідні на першочергові виплати. Остаточне рішення щодо перерозподілу буде визначатись на засіданні бюджетної комісії та вже згодом на пленарному засіданні.

Гостра дискусія розгорнулась навколо питання управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району. Саме це рішення визначатиме загальні засади проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Володимирецького району.  Військовий комісар Володимирецького об’єднаного районного військового комісаріату виступив з клопотанням щодо тимчасового користування спорудами на території ліквідованого міжшкільного навчально-виробничого комбінату для проведення злагодження підрозділів територіальної оборони району в разі настання надзвичайної ситуації.

В Різному обговорили проблемні питання життєдіяльності краю, зокрема, питання  використання коштів на ремонт загальноосвітніх навчальних закладів, допомога хворим на цукровий діабет та гостру нестачу препаратів інсуліну. Проблемним залишається питання поточного та капітального ремонту доріг. Багато думок було висловлено з приводу впровадження  закупівель робіт та послуг через систему Прозоро, що допомагає   зекономити ряд коштів. На засіданнях було розглянуто звернення жителів села Степангород щодо нелегального кустарного виробництва деревного вугілля. Люди стомились терпіти дим та сморід, що затягує село та околиці. Селяни скаржаться, що дихати нічим, а винні в усьому підприємці, які в навколишніх лісах облаштували просто неба цехи із випалювання вугілля. З таких печей виділяється багато шкідливих сполук: сажа, метан, азотні сполуки, оксиди вуглецю, пари спирту й оцтової кислоти. Райдержадміністрації направлено доручення провести перевірку щодо законності здійснення господарської діяльності з виробництва деревного вугілля на території Степангородської та інших сільських рад. Очевидці подібні бляшані печі бачили поблизу сіл Воронки та Красносілля. Виробництво деревного вугілля – третій за поширенням (після нелегального видобутку бурштину та незаконної заготівлі лісу) вид «чорного» бізнесу.

Наразі 21 чергова сесія відбудеться 21 червня об 11 годині, де депутати визначатимуться та прийматимуть остаточні рішення. Результати поіменного голосування будуть оприлюднені у день пленарного засідання на сайті райради.

У вас немає прав, щоб відправляти коментарі.
Увійдіть будь-ласка!